Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yurt Dışına Karınca Götürmek?

ESahin

Yumurta
4 Haz 2021
3
5
15
LV
0

Arkadaşlar işim gereği Kazakistan'a gitmem gerekiyor. 6 ay kadar orada kalacağım. Kolonilerimi uçakta yanımda götürebilir miyim? Bir prosedürü var mı? Yada deneyen oldu mu?

berkayr

Pupa
6 Tem 2021
67
27
30
LV
0

Bu konuyu bende merak ediyorum su olduğu için muhtemelen uçağa almazlar ama belki kargo bölümünde kabul edebilirler ben belki geçirmezler diye götürme riskini almamıştım

Emboes

Pupa
12 Nis 2021
43
26
30
LV
0

Canlı taşımak yasak diye biliyorum. El bagajı olarak almak zaten çok zor ikinci aramadan dolayı. Kargo bölümüne büyük ihtimalle geçirilir ama gittiğinizde gümrük kısmına alırsalar ve bagajı açtırırsalar sıkıntı olabilir. Ama gümrükte açıp bakmazsalar kargo kısmında götürülebilir. Kaç derece oluyor, canlılar dayanır mı bilemiyorum ama. Şöyle yabancı bir kaynak var Amerika için yazılmış https://askentomologists.com/2015/07/02/can-i-bring-that-on-a-plane/

Users who are viewing this thread

Üst Alt