Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Zıplayan örümcek nasıl sahiplenebilirim?

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Sevgili dostlarım yazlıktayken çok tatlış bir zıplayan örümcek gördüm örümcekleri sevmezdim tarantulalar daha cazip gelirdi ama o arkadaşı gördükten sonra artık zıplayan örümcekleride sevmeye başladım tabikide almadım doğaya saldım hani varmı bildiğiniz satan veya sahiplendirmek isteyen WC OLMAMA ŞARTI İLE!!!

Benzer konular

Yushlen

Kraliçe
Emektar
20 May 2021
389
369
275
Ödüller
5
20
LV
2

Sevgili dostlarım yazlıktayken çok tatlış bir zıplayan örümcek gördüm örümcekleri sevmezdim tarantulalar daha cazip gelirdi ama o arkadaşı gördükten sonra artık zıplayan örümcekleride sevmeye başladım tabikide almadım doğaya saldım hani varmı bildiğiniz satan veya sahiplendirmek isteyen WC OLMAMA ŞARTI İLE!!!
Eskiden ithalatla getiriliyordu az miktar ama şuan bulman imkansız diyebilirim

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Ben evde vb. gördüğüm zaman bir micro un kurduyla besliyorum. Kendinden büyük yemleri bile avlayabiliyor. Önüne bırakırsan yiyecektir.

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

WC ne demek?
Doğadan toplama falan mı?

Users who are viewing this thread

Üst Alt