Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ücretsiz Koloni Sahiplendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Arkadaşlar, bir arkadaşımız elindeki messor kolonisini sahiplendirmek istiyor. 4 işçisi 1 majoru var imiş. Herhangi bir ücret talep etmiyor ancak kargo parasını alacak kişi öder diyor. İsteyenler benimle iletişime geçebilir, burada bulunmadığından dolayı ben yönlendireceğim arkadaşa.

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

1627809642075.png

2. major işçi de çıkmış.

ANTKING

Pupa
12 Mar 2021
53
8
30
LV
0

Bulunduğu yer İstanbul ise alabilirim, bu sıcaklarda kargolar ile endişelerim var

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar, bir arkadaşımız elindeki messor kolonisini sahiplendirmek istiyor. 4 işçisi 1 majoru var imiş. Herhangi bir ücret talep etmiyor ancak kargo parasını alacak kişi öder diyor. İsteyenler benimle iletişime geçebilir, burada bulunmadığından dolayı ben yönlendireceğim arkadaşa.
ben sahiplenmek isterim

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Bu güzel davranışından dolayı arkadaşa teşekkür ediyorum. Belki örnek oluşturur ve ücretsiz sahiplendirmeler yaygınlaşır.

Koloni sahiplendirilmiştir. İyi hobiler herkese.

ZTERS

Yumurta
15 Tem 2021
39
5
15
LV
0

DM bakabilir misiniz acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt