Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

lasius neglectus

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

daha önce bulduğum lasius neglectusu tüpe koyduğumda 10 yumurtası oldu ama daha sonra aynı tür yeni uçusdan çıkmıs döllenmiş kanatlı 1 lasius nrglectus daha buldum derin dondurucuya koydum 70 saniye bekledim birbirleriyle kavga eden kraliçeler yanyana uyumuşlardı kanatlı olan lasiusun 2 yumurtası oldu sorun olurmu işçiler çıkınca kavga ederlermi çünkü kanatsız olan lasiusun 1 pupası var

Benzer konular

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

daha önce bulduğum lasius neglectusu tüpe koyduğumda 10 yumurtası oldu ama daha sonra aynı tür yeni uçusdan çıkmıs döllenmiş kanatlı 1 lasius nrglectus daha buldum derin dondurucuya koydum 70 saniye bekledim birbirleriyle kavga eden kraliçeler yanyana uyumuşlardı kanatlı olan lasiusun 2 yumurtası oldu sorun olurmu işçiler çıkınca kavga ederlermi çünkü kanatsız olan lasiusun 1 pupası var
Kiş uykusuna yatirmişsin ?

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

öyle olunca karıncaların metabolizması yavaşlıyo halsiz oluyolar ve kavga edemiyolar mecbur birbirlerini kabul etmek zorunda oluyolar

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

öyle olunca karıncaların metabolizması yavaşlıyo halsiz oluyolar ve kavga edemiyolar mecbur birbirlerini kabul etmek zorunda oluyolar

Lasius için gerek yoktu. Zaten kavga eden tür değiller. Multi yapılabiliyor. Kraliçesi ölürse kolaylıkla yeni kraliçe kabul ettirebilirsin. O dediğin yöntemi messorlar için yapıyorlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt