Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

ACİL YARDIM

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

multi quuen 1 işçili lasius neglectus kolonimi nasıl tatile götüreceğim 8 saat bir yolculuk yumurtaları bol olduğu için strese sokmak istemiyorum messor olsa tohum bırakırdım ama lasius olduğu için neyapıcam

Benzer konular

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

multi quuen 1 işçili lasius neglectus kolonimi nasıl tatile götüreceğim 8 saat bir yolculuk yumurtaları bol olduğu için strese sokmak istemiyorum messor olsa tohum bırakırdım ama lasius olduğu için neyapıcam
bro etrafını kırmızı kağıtla sarıp,asla hareket etmeyecek bir şekilde yerleştirirsen dayanabilir bence.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ankara-Yunanistan arası 6 koloni taşıdım hiç birşey olmadı bir kutuya hepsini pamuk yardımıyla sarıp sabitledim koltukta ayağımın altında durdular hiçbir şey olmadı.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Ankara-Yunanistan arası 6 koloni taşıdım hiç birşey olmadı bir kutuya hepsini pamuk yardımıyla sarıp sabitledim koltukta ayağımın altında durdular hiçbir şey olmadı.
Dondurma kutularının içinde pamuklara sarılı test tüpü gözümde canlandı :) Kraliçe veya mevcut kolonileri kargo ile gönderdiğimizde dayanıyorlarsa sizin kontrolünüzdeki yolculuk daha sağlıklı olacaktır. :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt