Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ücretsiz sahiplendirme

Jhonny

Yumurta
14 Haz 2022
12
0
5
LV
0

Arkadaşlar merhaba elimde rufibarbaris var. Un kurdu beslemem gerekiyor ve tek koloni için un kurdu fazla gelecek ve hayvanlar telef olacaklardır. Elinde fazladan un kurdu tüketecek türde fazladan kraliçe olan varsa yollıyabilirmi bana?
Şimdiden çok teşekkür ederim...

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Arkadaşlar merhaba elimde rufibarbaris var. Un kurdu beslemem gerekiyor ve tek koloni için un kurdu fazla gelecek ve hayvanlar telef olacaklardır. Elinde fazladan un kurdu tüketecek türde fazladan kraliçe olan varsa yollıyabilirmi bana?
Şimdiden çok teşekkür ederim...
Yaz ayındayız o nedenle dışarıdan sinek yakalayıp verebilirisin , alternatif protein kaynağı olarak da haşlanmış yumurta beyazı, salam, kedi maması gibi protein kaynaklarını kullanabilirsin

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Yaz ayındayız o nedenle dışarıdan sinek yakalayıp verebilirisin , alternatif protein kaynağı olarak da haşlanmış yumurta beyazı, salam, kedi maması gibi protein kaynaklarını kullanabilirsin
Anladığım kadarıyla arkadaşın elinde fazla un kurdu var, elindekileri tüketmesi için ücretsiz kraliçe karınca arıyor. Ben böyle anladım

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Anladığım kadarıyla arkadaşın elinde fazla un kurdu var, elindekileri tüketmesi için ücretsiz kraliçe karınca arıyor. Ben böyle anladım
Pardon uyarı için teşekkür ederim yanlış anlamışım gerçi mesajı bende tam okumadım sizin gibi yanlış anladım😅 Neyse bilgi vermiş olduk en azından :D

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

benim elimde de 2 kilo un kurdu var hayvanlar telef olacak, (patatesini nemini verdikten sonra nasıl olacaksa o da) elinde un kurtlarımı yemesi için fazla adult dişi tarantula olan varsa bana yollabilir mi

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

benim elimde de 2 kilo un kurdu var hayvanlar telef olacak, (patatesini nemini verdikten sonra nasıl olacaksa o da) elinde un kurtlarımı yemesi için fazla adult dişi tarantula olan varsa bana yollabilir mi
😀😀😀

Users who are viewing this thread

Üst Alt