Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

+100 İşçili Messor Kolonisi-Fiyat Güncellendi

ardayilmaz

Pupa
28 Tem 2020
35
10
30
LV
0

Sadece İstanbul içi elden teslim satılık +100 işçili messor kolonisi. Çok sık şehir dışına çıktığım için bakamıyorum, hobiyi de bırakıyorum. Antsturkey'den alınmış outworld ile birlikte verilecektir. Outworld'ü baştan beri tüpü içine koyarak kullandım çünkü hortum ve tıpalar çok plastik kokuyor gibi geldi. Koloniyi rahatsız etmesinden endişelendim. O parçaları da istenirse yanında verebilirim. Güncel olarak 150 işçiye yakın olduğunu tahmin ediyorum.

Fiyatı 100 tl olarak güncelliyorum. Zaten sadece outworld'ün fiyatı 80 tl. Yoldan geçen biri görüp almasın, isteyen ve iyi bakacak biri alsın diye sembolik olarak 100 tl fiyat koyuyorum. Alacak kişi ciddi olarak benden daha iyi baksın, iyi ellerde hayatlarına devam etsinler istiyorum o yüzden lütfen hobiyi seven, ciddiye alanlar yazsın. Çobançeşme metrobüs durağında elden teslim olacak.

Not: 12-13 yaşındaki kardeşlerim bu ilana yazmasınlar lütfen. Yaş olarak biraz daha büyük, en az lise öğrencisi ve koloniye iyi bakabilecek birine teslim etmek istiyorum.
Satılmıştır, ilan aktif değil.
1666389145541.jpg
1666389145519.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Bu türün bu kadar işçi sayısında bir Kolonisi için verdiğiniz fiyat çok çok yüksek hocam.

Zefix

Media
15 Tem 2022
137
16
55
LV
0

Ben hobiyi bıraksam hobiye başlamak isteyen bir öğrenciye hediye ederdim.Ya da toprağı kazır doğal ortamlarına bırakırdım.

ardayilmaz

Pupa
28 Tem 2020
35
10
30
LV
0

Ben hobiyi bıraksam hobiye başlamak isteyen bir öğrenciye hediye ederdim.Ya da toprağı kazır doğal ortamlarına bırakırdım.
Tamam siz öyle yaparsınız o zaman ama bu o kadar da iyi bir fikir değil.
1)Bu mevsimde doğaya bırakılan bu sayıdaki bir koloninin adapte olamayıp ölme ihtimali yaşama ihtimalinden daha fazla.
2)Aslında çok da niyeti olmayan birinin ''aa nasılsa ücretsizmiş neden almayayım ki?'' deyip alıp 2 gün sonra sıkılması ya da başka birine ücretli sahiplendirmesi ihtimalini göze almak istemiyorum. Sadece ciddi olarak messor bakmak isteyen birinin eline geçsin istiyorum.
3)Ben de öğrenciyim.

Ama söylediklerinizi ciddiye alarak fiyatı 100 tl olarak sembolik bir ücretle güncelliyorum. (Zaten sadece outworld'ün fiyatı 80 tl) Gerçekten isteyen biri Ataköy'den gelip alsın.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu türün bu kadar işçi sayısında bir Kolonisi için verdiğiniz fiyat çok çok yüksek hocam.
fiyatı güncelledim, isteyen biri gelsin alsın.

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Her zaman derim karınca hobisi ticaret işi değildir ama satanada satmayanada saygı duyarım çünkü başka hobi malzemesine ihtiyacı vardır canlı yeme ihtiyacı vardır vs vs ama diğer türlü ihtiyaçtan satıyorum bakamıyorum vaktim yok zamanım yok ilanlarına biraz karşıyım :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt