Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

15 işçili bir kloni var ama hayla kanatlı sorun çıkarırmi?

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

15 işçili bir koloni var kanatlı sorun çıkarırmi

Benzer konular

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Şu ana kadar kanat dökmediyse daha dökmez. Eğer suya / sulu pamuğa yapışmazsa sıkıntı olmaz.

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Diğer arkadaşlarda yazı yaza bilirmi

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Bir sey olmaz :) ama sana onerim bi ucus mevsimi gelsin sansini dene sonra hediye olarak al para verip almayi yurticinde guzel bulmuyorum.Ucus zamani bulamazsan forumdan bircok kisi sana hediye eder emij ol (cunku kimse bir sey kaybetmiyor yollayan tasima kabi/tup+kralice veriyor kargo ucreti senden oluyor)

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Bir sey olmaz :) ama sana onerim bi ucus mevsimi gelsin sansini dene sonra hediye olarak al para verip almayi yurticinde guzel bulmuyorum.Ucus zamani bulamazsan forumdan bircok kisi sana hediye eder emij ol (cunku kimse bir sey kaybetmiyor yollayan tasima kabi/tup+kralice veriyor kargo ucreti senden oluyor)
Anaa ben konuyu yanlis anladim galiba 15 iscili koloni alcan sandim hayir cikarmaz

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Bir arkadaş onun hepsini 10 liraya veriyor aliyimmi sence kanatlı var 15 işçisi var yanında un kurduda vericek

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Hiç bişe olmaz çok zor bi ihtimal biyere yapışması hadi diyelim yapıştı kurtulur;) kuvvetli hayvanlar messorlar sadece o 1 kanat görüntü açısından kötü durur bana göre sizin zevkinizi bilemem

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Hiç bişe olmaz çok zor bi ihtimal biyere yapışması hadi diyelim yapıştı kurtulur;) kuvvetli hayvanlar messorlar sadece o 1 kanat görüntü açısından kötü durur bana göre sizin zevkinizi bilemem
Benim için görsellik önemli değil bide kraliçe bulmak daha kolay olur

Users who are viewing this thread

Üst Alt