Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

160 a 16 lık çeyreği su dolu test tüpü ne kadar gider

EgehanBalta

Yumurta
16 Ocak 2022
40
5
15
LV
0

Elim yaklaşık 20 25 işçilik messor kolonim var test tüpünün çeyreğini su doldurup hiç hava kalmayacak şekilde pamuğu tıkadım 2 aydır suda hiçbir azalma yok internetteki videolarda sadece kraliçe var ama suyun yarısı yok bendeki bu durum normal mi ? Su içemiyor olabilirlermi?

Benzer konular

deadrune

Pupa
26 Mar 2022
64
21
30
LV
0

su içemeselerdi ölürlerdi simdiye kadar, bir sorun olacağını sanmam ama garantiye almak istiyorum derseniz daha ince bir pamuk kullandığınız tüpe transfer yapabilirsiniz

talhaakın

Süper Majör
6 May 2021
288
124
140
Ödüller
3
LV
2

kealiçeden kraliçeye ortamdan ortama uç pamuğun sıklığı ile nem kaybına göre gibi sürü etken var. denildiği gibi bi sorun olmadıysa olmaz herhalde

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Yavaştan kastım baya yavaş neredeyse yürümüyor hareketleri de yavaş bazıları ıslak pamuğun üstünde duruyor 2 gündür
Sorun oldugunu sanmıyorum hayvanlarin sakin olduğunun gostergesi diye düşünüyorum cunku zaten kıpır kıpır haraketli olsalar o zaman streste olduklarinin belirtisi olurdu tuptelerken fazla birşey bekleme

Users who are viewing this thread

Üst Alt