Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Aç tetra kraliçesi

Sigmund_F

Yumurta
21 Eyl 2021
15
2
15
LV
0

Tetramorium kraliçeme haftada 1 tavuk salam vb. veriyorum. Haftada 2 defa bile versem koyduğum gibi direkt yemeye başlıyor ve baya bir süre yiyor. Bu kadar aç olması normal midir .d (İşçi yok ancak yumurtluyor) Birde et dışında şeker de verilmeli diye duydum ancak şeker dediğimiz şey karbonhidrat ette de var her şeyde var.

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Kraliçeyi ne zaman buldun. İlk işçiye kadar beslemene gerek yok. Bulduktan sonra çok zaman geçtiyse şekerli su takviyesi yapabilirsin.

Efe Akkurt

Yumurta
12 Ocak 2022
46
7
15
LV
0

Tetramorium kraliçeme haftada 1 tavuk salam vb. veriyorum. Haftada 2 defa bile versem koyduğum gibi direkt yemeye başlıyor ve baya bir süre yiyor. Bu kadar aç olması normal midir .d (İşçi yok ancak yumurtluyor) Birde et dışında şeker de verilmeli diye duydum ancak şeker dediğimiz şey karbonhidrat ette de var her şeyde var.
Ekstradan şekerli su veya ballı su takviyesi yapmalısın

Users who are viewing this thread

Üst Alt