Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Acil yardım bebeklikten beslediğim madagaskar hamam böceğim kayboldu ne yapmalıyım

EgehanBalta

Yumurta
16 Ocak 2022
40
5
15
LV
0

Evde 6 aydır bebeklikten büyüttüğüm bie madagaskar hamam böceğim vardı sabah kalktığımda kutusu yere devrilmişti

Evde kedi var ortaya çıkarması için ne yapmalıyım özellikle sevdiği bir besini koysam çıkarmı

Benzer konular

BATUFAN

Yumurta
7 Tem 2022
11
2
15
LV
0

Evde 6 aydır bebeklikten büyüttüğüm bie madagaskar hamam böceğim vardı sabah kalktığımda kutusu yere devrilmişti

Evde kedi var ortaya çıkarması için ne yapmalıyım özellikle sevdiği bir besini koysam çıkarmı
hocam evde kedi varsa kutuyu o devirmiştir ki , senin madagaskarı yemiş olabileceğini düşünüyorum. Bunun dışında aslında uzun süre su ve yemeksiz kalabiliyorlar . Fakat kedi maması varsa onu yemeğe gidebilirler. Fakat bu canlılar genelde gece hareket ederler , Birde ortalık yerde bulamazsın daracık karanlık yerlere girip beklerler.

EgehanBalta

Yumurta
16 Ocak 2022
40
5
15
LV
0

hocam evde kedi varsa kutuyu o devirmiştir ki , senin madagaskarı yemiş olabileceğini düşünüyorum. Bunun dışında aslında uzun süre su ve yemeksiz kalabiliyorlar . Fakat kedi maması varsa onu yemeğe gidebilirler. Fakat bu canlılar genelde gece hareket ederler , Birde ortalık yerde bulamazsın daracık karanlık yerlere girip beklerler.
evet kedi düşürdü ama bizim kedş saalk biraz böceklere birşey yapmıyor böcek canlı evde biryerde geziyor kutu salondaydı büyük ihtimalle böcek salonda hala sıcaK seviyorlar diye hatırlıyorum olduğu yer kalorifere yakındı kkalorifere bakacağım etrafa mandalina koydum belki gelir diye mandalina seviyordu sabah sabah heryeri dağıttım öğrenciyim şuan okulda olduğum için bakamıyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

evet kedi düşürdü ama bizim kedş saalk biraz böceklere birşey yapmıyor böcek canlı evde biryerde geziyor kutu salondaydı büyük ihtimalle böcek salonda hala sıcaK seviyorlar diye hatırlıyorum olduğu yer kalorifere yakındı kkalorifere bakacağım etrafa mandalina koydum belki gelir diye mandalina seviyordu sabah sabah heryeri dağıttım öğrenciyim şuan okulda olduğum için bakamıyorum
şuan perişan durumdayım çok seviyordum kendisini elim ayağıma dolandı ne yapacağımı bilmiyorum

BATUFAN

Yumurta
7 Tem 2022
11
2
15
LV
0

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

şuan perişan durumdayım çok seviyordum kendisini elim ayağıma dolandı ne yapacağımı bilmiyorum
ev dışına çıkacağını sanmam, umarım kedi patisiyle falan yaralamamıştır.İnsallah bulursun

Gruß gand

Yumurta
16 Ara 2022
3
0
5
LV
0

hocam kedi bir şey yapmamıştır. özellikle ev kedileri hamam böceği dubia gibi büyük böceklerle sadece oynar, yemez

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Evin her köşesine bakın. Karanlık vs. Evinizde Xbox veya pc gibi konsollar varsa biraz hafiften vurun çıkabilir çünkü sıcak yerler seviyorlar. onun dışında petek yada kombinin içini dışını etrafını kontrol edin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt