Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Acil Yardım Edin

Yiğit Kavuk

Majör
28 Ara 2020
150
52
75
LV
0

Sineği yememiş olsa bile içindeki kimyasallarla ayno ortamda (tüpte) birlkte olduğu için etkilenmiştir diğer arkadaşlarımında dediği gibi yaşaması çok zor

ardaypc_3

Media
3 May 2021
97
54
50
LV
0

sabah saat 12 gibi evde babam ufak tefek köşelere ilaçlama yaptı. sonra eve kara sinek girdi .sonra ben de salak gibi unutup yakalayıp bacağını messor kraliçelerimden birine verdim şimdi kontrol ettiğimde bu şekilde buldum .hemen farklı bir tüpe nakil ettim bu şekilde ters duruyor doğrulamıyor yapabileceğim bişey var mı ????
üzüldüm geçmiş olsun :(

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

şuan yaşıyor, tüpte az çok eskisi gibi harekt ediyor. ters dönme vs olayları geçti gibi ,,, umarım larvalarda ve yumurtalarda kayıp yoktur.
yalnız şuan larvaysa daha pupa değilse 1.5 haftaya çıkar yazmışsın ama zor büyük ihtimalle kraliçeninde geçirdiği durumu göz önüne alırsak 3-3.5 hafta sürer işçi çıkması

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

yalnız şuan larvaysa daha pupa değilse 1.5 haftaya çıkar yazmışsın ama zor büyük ihtimalle kraliçeninde geçirdiği durumu göz önüne alırsak 3-3.5 hafta sürer işçi çıkması
doğrudur , bekliyoruz bakalım . şükür yaşıyor kraliçe

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

yalnız şuan larvaysa daha pupa değilse 1.5 haftaya çıkar yazmışsın ama zor büyük ihtimalle kraliçeninde geçirdiği durumu göz önüne alırsak 3-3.5 hafta sürer işçi
işçisi şuan çıkmış . ama halen beyaz 1 güne felan da renklenir bence

Users who are viewing this thread

Üst Alt