Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Afrika Dev Salyangozum Toprağın Altına Saklanıyor Nedenini Bilen?

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

bugün yeni achatina fulica albino sahiplendim çok güzel fakat bu arkadaş zemindeki 3-5 cm lik torf koydum bu torfu kazıp altına saklanıyor kendini tarantula sanıyor neden torfun altına giriyor bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

Benzer konular

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Bi bilgim yok bu canlılar hakkında ama karanlık olduğu için olabilir

Yiğit Kavuk

Majör
28 Ara 2020
150
52
75
LV
0

Adult ve çiftleşmiş bir canlımı öyleyse yumurtlamak için toprağın altına girer veya Swalfken arkadaşımızın dediği gibi olabilir

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Adult ve çiftleşmiş bir canlımı öyleyse yumurtlamak için toprağın altına girer veya Swalfken arkadaşımızın dediği gibi olabilir
valla hocam adult boyda değil çiftleşme boyutunua henüz ulaşmadı aman çiftleşmesinde 2 aylık ve 3 cm boyunda. bi bakalım 3 5 gün geçsin sonra gelip yazarım 4 5 saat oldu girmedi toprak altına hadi hayırlısı

melek raphael

Yumurta
1 Nis 2023
1
0
5
LV
0

Yıllar geçmiş ama aynı başlık benim salyangozum da toprağa gömdü kendini tüm gün çıkmadı ordan hala da orda nem olabilir dedim nemini ayarladım ama kıpırdama yok ışıktır diye düşünerekte şimdi karanlık ortam sağlayacağım çıkar umarım..

ankaralıhilti

Yumurta
28 May 2022
10
1
15
LV
0

Yıllar geçmiş ama aynı başlık benim salyangozum da toprağa gömdü kendini tüm gün çıkmadı ordan hala da orda nem olabilir dedim nemini ayarladım ama kıpırdama yok ışıktır diye düşünerekte şimdi karanlık ortam sağlayacağım çıkar umarım..
Bir yıl gdçmiş ama neyse içimde kalmasın dedim, ADS ler canları sıkıldığında,yemeğin ardından ve dinlenmek istediklerini kendilerini gömerler çok normal bir davranıştır ayrıca bunu yumurtlamak içinde yapabilirler

Users who are viewing this thread

Üst Alt