Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ağaç türü öncelik irmina

hellsing

Yumurta
10 Haz 2023
15
0
15
LV
0

Ağaç türü tarantula arıyorum öncelik irmina dişi max boyutu L5 olursa iyi olur

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

L5 te cinsiyet tahmini zor olur çok makro çekim ve keskin gözler lazım ayrıca sling olarak ithalat dışında bulman imkansız gibi :)

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

İlk tarantulan olacaksa hızlarından ve agresif (sling olsa bile) oluşlarından dolayı ağaç türü önermem ha yok farklı tür arayışındayım diyorsan tabiki bulanabilirlik açısından Versicolor, irminia ve poki türleri derim..

Ayrıca bir kaç gün içinde irminia kokonu açacağım yumurtlar sağlıklı olursa ve yavru alabilirsem seni haberdar ederim :)

hellsing

Yumurta
10 Haz 2023
15
0
15
LV
0

Merakla bekliyorum bu arada Thunder arkadaşınmı
İlk tarantulan olacaksa hızlarından ve agresif (sling olsa bile) oluşlarından dolayı ağaç türü önermem ha yok farklı tür arayışındayım diyorsan tabiki bulanabilirlik açısından Versicolor, irminia ve poki türleri derim..

Ayrıca bir kaç gün içinde irminia kokonu açacağım yumurtlar sağlıklı olursa ve yavru alabilirsem seni haberdar ederim :)

Scylla

Pupa
13 Ocak 2023
47
8
30
LV
0

İrminia ben de istiyorum dostum bana da haber verebilirsen çok memnun olurum ☺️

ahmet2004

Yumurta
1 Ara 2022
35
3
15
LV
0

hocam benide haberdar eder misiniz rica etsem

Users who are viewing this thread

Üst Alt