Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Aradığım türler ( Tarantula )

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Herkese merhabalar elimdeki tür yelpazesini genişletmek istiyorum özellikle istediğim birkaç tür var onun haricinde diğer egzotik türlere de açığım

Liste :

E. Murinus
Rufilata ( green )
Pulcher
Pulchra
Metallica
Fimbriatus
Victori ( red )
Diversipes

Son düzenleme:

Benzer konular

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Herkese merhabalar elimdeki tür yelpazesini genişletmek istiyorum özellikle istediğim birkaç tür var onun haricinde diğer egzotik türlere de açığım

Liste :

E. Murinus
P. Murinus
Rufilata ( green )
Pulcher
Pulchra
Metallica
Fimbriatus
Victori ( red )
Diversipes
Keşke ankaracanlı yemin ithalat listesine göz atsaydın istediğin canlıların çoğu vardı ama ithalat listesini kapattı

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

O ithalatın gelmesine daha 2 hafta var ayrıca canlılara sadece Türkiyeye gelene kadar garanti veriyor kargoya verdikten sonra garanti yok havalarda soğumaya başladı erenin kargosundan tecrübesinden şüphe yok ama bu havalarda iki kere düşünmek lazım :) ayrıca stoklu canlı geliyor ön ödemelerden sonra kalanlar için tekrar liste açıyor fakat üstüne %5-10 fiyat koyuyor

Ard-Plt

Süper Majör
Deneyimli Hobici
6 Kas 2021
211
51
110
Ödüller
2
LV
1

Adult p murinus mevcut 2 kere kokon verdi

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Son düzenleme:

duhan11111

Yumurta
29 Eki 2023
11
2
15
LV
0

merhaba bu hobide yeniyim ve sadece site üzerinden canlı alıyorum bu ithalat konusunu bana biraz açabilir misiniz acaba. ankara canlı yeme ulaşırsam elinde olan türler ile ilgili bilgi alabilir miyim ?

21 Tem 2023
44
18
30
LV
0

merhaba bu hobide yeniyim ve sadece site üzerinden canlı alıyorum bu ithalat konusunu bana biraz açabilir misiniz acaba. ankara canlı yeme ulaşırsam elinde olan türler ile ilgili bilgi alabilir miyim ?
Yurt dışından yarısı ön ödemeli olarak geliyor şuan liste kapandı canlılar 1 haftaya filan gelicek fakat gelince stok canlılar olucak yazarsan eren çarkcıya sotk canlıları hakkında bilgi verir.

duhan11111

Yumurta
29 Eki 2023
11
2
15
LV
0

Ön ödeme bedeli aldığın canlıya göre değişir örnek 300tl'lik canlı alırsın 100tl'sini ön ödeme verirsin veya ne kadar vermek istersen geriye kalan 200tl'yi de ithalat gelince atarsın
tamam teşekkür ederim insan düşünmeden demiyor güvenilir değil mi ?:D

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

kanka şimdi bu kargonun içine bakıp açmıyolar dimi bide ceza yemiyelim
Belli olmaz ama bildiğim kadarıyla sana değil gönderene ceza kesiyolar diye biliyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Belli olmaz ama bildiğim kadarıyla sana değil gönderene ceza kesiyolar diye biliyorum
Ama kimden alıyosan bi sor kargo tecrübesi varmı yokmu diye ona göre al bide bı havalarda canlı almak çok riskli havalar soğudu

Users who are viewing this thread

Üst Alt