Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bahçemdeki karıncalar sürekli bir birini katlediyor

4 Mar 2022
29
13
15
LV
0

İyi günler arkadaşlar bahçemdeki karıncalar sürekli birbirini katlediyor bahçemde gezerken sürekli kopmuş kafa görmek sinirimi bozuyor ve bu durum beni çok üzüyor
Sizden ricam nasıl birşey yapmalıyım bu baskınları engelleye bilirim baskını yapan tür cataglyphis ortada ne mesor koydurlar ne de santus bir öneri verin lütfen sürekli birbirlerini yemesinler diye gıda takviyesi de yapıyorum arazım 3 dönüm arkadaşlar düşünün bahçenin her yerinde kopmuş kafalar görüyorum

Benzer konular

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Tehtit için savaşıyorlar birisi baskın yapmasa birisi yapacak sen onlara gıda takviyesi verirsen de bir şey değişmez çünkü bir taraf yeterli beslenirse daha fazla kelle alır. Doğa da bu işe karışmaman daha uygun çünkü savaşları bir insan sebebiyle değil.

4 Mar 2022
29
13
15
LV
0

Tehtit için savaşıyorlar birisi baskın yapmasa birisi yapacak sen onlara gıda takviyesi verirsen de bir şey değişmez çünkü bir taraf yeterli beslenirse daha fazla kelle alır. Doğa da bu işe karışmaman daha uygun çünkü savaşları bir insan sebebiyle değil.
Doğru diyorsun ama birinin yuvası taa nerede diğeri taa nerede bir bakıyorum baskın yapılmış messorlar katledilmiş özenle baktığım santuslar vardı onlarda katledilmiş en sonu CATAGLYPHİS türünü bahçemden yok etmek zorunda kalacağım kıyamıyorum ama yaptıkları sabrımı taşırıyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt