Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Basınçta kraliçe

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba daha önce uçak ile kraliçe taşiyabilirmiyiz diye konu açmıştım.
Taşiyabilirmişiz elimizde ama kraliçe basınçtan ölürmü veya işçiler?
İnsanın kulağı bile patliyacak nerdeyse karıncalara ne olur düşünemiyorum bile.
Ölür yüksek ihtimalle ama bilmem gerek haziranın sonlarına doğru uçak ile bi yolculuğum var evde kimse yok. Tanıdıkta yok.
Bi şekilde götürmem gerek.
Basınç bir şey yapar mı sizce?

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
988
497
325
Ödüller
13
LV
4

uçağın iç basıncı insanların kulak zarını patlatmaz ve ya karıncaları öldürmez soğuk sorun olabilir

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Merhaba daha önce uçak ile kraliçe taşiyabilirmiyiz diye konu açmıştım.
Taşiyabilirmişiz elimizde ama kraliçe basınçtan ölürmü veya işçiler?
İnsanın kulağı bile patliyacak nerdeyse karıncalara ne olur düşünemiyorum bile.
Ölür yüksek ihtimalle ama bilmem gerek haziranın sonlarına doğru uçak ile bi yolculuğum var evde kimse yok. Tanıdıkta yok.
Bi şekilde götürmem gerek.
Basınç bir şey yapar mı sizce?
Merhaba ben uçak bakım teknisyenliği son sınıf öğrencisiyim , uçağın içinde basıncı dengeleyen cihazlar var uçak kalktığından itibaren içerideki basınç değişmez. Zaten o yükseklikteki basınç içeriye girseydi -50 derece soğukta nefes alamaz bir vaziyette olurdunuz. İçerideki sıcaklık da her zaman için 20 derecenin üstünde olur. Velhasıl kelam hiçbir şey olmaz gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz.

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba ben uçak bakım teknisyenliği son sınıf öğrencisiyim , uçağın içinde basıncı dengeleyen cihazlar var uçak kalktığından itibaren içerideki basınç değişmez. Zaten o yükseklikteki basınç içeriye girseydi -50 derece soğukta nefes alamaz bir vaziyette olurdunuz. İçerideki sıcaklık da her zaman için 20 derecenin üstünde olur. Velhasıl kelam hiçbir şey olmaz gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz.
Çok sağol teşekkür edeeim bilgi için peki karıncayı uçağa sokma iznimiz varmı?

Users who are viewing this thread

Üst Alt