Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ben geldim :)

Cockroach4

Yumurta
5 Eyl 2021
15
13
15
LV
0

Herkese selamlar ve saygılar,ben Mustafa 26 yaşındayım foruma yeni katıldım ve kendimi kısaca tanıtmak istedim.
Aydın-Söke'de ikamet etmekteyim hobiye başlayalı yaklaşık 1 sene oldu iş için Antalya'ya gittiğim de orada tanıştığım değerli bir arkadaşımın 2 tane Tıslayan hamamböceği hediye etmesi ile
başladı herşey :) Şu an 2 çeşit isopod,hamamböcekleri,millipede,springtail,un kurdu,akrep ve tarantula beslemekteyim . Hamamböceklerini özellikle seviyorum :) Çiyanlara karşı da büyük ilgi duyuyorum.
Ses tasarımı,prodüksiyon ve söz yazarlığı ile ilgileniyorum.
Foruma katılma amacım diğer forumdaşlarımla tanışmak sohbet etmek bilgilerimizi birbirimizle paylaşıp yardımlaşabilmek. :)
Sevgilerle..

Benzer konular

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Herkese selamlar ve saygılar,ben Mustafa 26 yaşındayım foruma yeni katıldım ve kendimi kısaca tanıtmak istedim.
Aydın-Söke'de ikamet etmekteyim hobiye başlayalı yaklaşık 1 sene oldu iş için Antalya'ya gittiğim de orada tanıştığım değerli bir arkadaşımın 2 tane Tıslayan hamamböceği hediye etmesi ile
başladı herşey :) Şu an 2 çeşit isopod,hamamböcekleri,millipede,springtail,un kurdu,akrep ve tarantula beslemekteyim . Hamamböceklerini özellikle seviyorum :) Çiyanlara karşı da büyük ilgi duyuyorum.
Foruma katılma amacım diğer forumdaşlarımla tanışmak sohbet etmek bilgilerimizi birbirimizle paylaşıp yardımlaşabilmek. :)
Sevgilerle..
Hoş geldiniz iyi forumlar dilerim

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Valla kısmet ayağımıza gelmiş hoş gelmiş :) dostum bi kaç aydır springtail kültürü arıyorum eğer besleyip üretimini yapıyorsan ve satmak istiyorsan almak isterim :)

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

Sevgilerle..
hoş geldiniizzz

Users who are viewing this thread

Üst Alt