Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Benim gibi kraliçe bulamayanlara tavsiye ne edersiniz?

• Konbuyu başlatan Ayaz
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:02
15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Karıncaların prens ve prenses üretmesi için belirli bir sayıya ihtiyaç var her koloni uçuş yapmaz. Berki yanlış yerde arıyorsunuzdur. Beton aralarında kaldırım kenarlarında parklarda aramanızı tavsiye ederim.

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

birde ekleyeyim, karıncalar şu sıralar uçmayı bıraktı denebilir, artık kış geldi denebilir,Şansın varsa messor veya selonopsis bulabilirsin, oda şansın varsa. en yüksek şans bahar aylarında başlıyor, biraz bekliyecek gibisin

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

Bulma ihtimalin artık çok düşük gelicek sezonu bekleyeceksin muhtemelen bu dönem satın almanı da önermem kış uykusuna girecekler zaten

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Hocam baktım herkes çok düşük ihtimal yazmış da umudunu kesme sen dün 3 farklı türün kraliçesine rastladım şans işi bu. Püf nokta yağmur, yağmur gece yapdıysa gündüzünde uçuş olma ihtimali çok yüksek. Yağmurdan sonra çıkarsnan çok büyük ihtimalle bulursun

Ayaz

Media
1 Eki 2020
78
19
50
LV
0

Hocam baktım herkes çok düşük ihtimal yazmış da umudunu kesme sen dün 3 farklı türün kraliçesine rastladım şans işi bu. Püf nokta yağmur, yağmur gece yapdıysa gündüzünde uçuş olma ihtimali çok yüksek. Yağmurdan sonra çıkarsnan çok büyük ihtimalle bulursun
Haftaya 00:00 8:00 arası gece yağmur gözüküyor

Ayaz

Media
1 Eki 2020
78
19
50
LV
0

Galiba buldum kraliçe balkonda su dolu kovanın içindeydi

eray

Media
20 May 2020
92
14
50
LV
0

Ben dün 4 farklı türden kralüçe buldum. Az da olsa şansın var

Emre Günsan

Asker
6 Haz 2020
322
131
185
Ödüller
3
LV
2

sezonun kapanmasına az kaldı bi dahaki sezon haziran gibi bulmama ihtimalin yok diye düşünüyorun tetramiroiumlar evlere arabalara taşıyor dışarıdan

Users who are viewing this thread

Üst Alt