Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bilgi lazım

Holone

Pupa
17 Haz 2020
27
9
30
LV
0

Arkadaşlar dün odamın camında bulduğum tetramorium caespitum kraliçesini bugün test tüpüne koydum. Ama kendisi ballı su yerine çıkıştaki pamuğu delmeye çalışıyor ne yapmam lazım.

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Daha 1 gün olmuş bir şey yapmana gerek yok. Strese sokmadan beklemelisin 1 hafta içerisinde yumurtlayacaktır.

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

Eğer öyleyse daha düzgün araştırma yapmanızı tavsiye ederim, tüpü normal içme suyu ile doldurun ve karıncayı rahatsız etmeyin birkaç gün

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Eğer öyleyse daha düzgün araştırma yapmanızı tavsiye ederim, tüpü normal içme suyu ile doldurun ve karıncayı rahatsız etmeyin birkaç gün
Aynen öyle ben ek olarak ballı su takviyesi yaptınız sandım eğer test tüpüyle pamuk arasına ballı su koyduysanız yeni bir test tüpü hazırlayın ballı su yerine normal içme suyu kullanın. Karanlık ortama bırakın ve strese sokmayın. Zaten birkaç gün içerisinde yumurtlayacaktır.

Holone

Pupa
17 Haz 2020
27
9
30
LV
0

Aynen öyle ben ek olarak ballı su takviyesi yaptınız sandım eğer test tüpüyle pamuk arasına ballı su koyduysanız yeni bir test tüpü hazırlayın ballı su yerine normal içme suyu kullanın. Karanlık ortama bırakın ve strese sokmayın. Zaten birkaç gün içerisinde yumurtlayacaktır.
Teşekkürler yapacağım.

Users who are viewing this thread

Üst Alt