Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yer Türü Brachypelma boehmei

Megaxxmex

Yumurta
27 Haz 2021
5
0
5
LV
0

Bu hobiye başlamak istiyorum Brachypelma Boehmei ile ama nereden yiyecek teğmin edebilirim canlı yem haričde yem yiyormu çünkü canlı yem bana çok sıkıntı lütfen yardımcı olun

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

Bu hobiye başlamak istiyorum Brachypelma Boehmei ile ama nereden yiyecek teğmin edebilirim canlı yem haričde yem yiyormu çünkü canlı yem bana çok sıkıntı lütfen yardımcı olun
Sling rengini almamış yavru tarantulalar için kullanılan bir terim ve evet canlı yem ile besleniyorlar

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Maalesef canlıyı besleyecekseniz canlı yemini almak zorundasınız.

Anıl Doğru

Yumurta
22 Kas 2022
1
0
5
LV
0

Ekli dosyayı görüntüle 1629
Bilimsel Adı: Brachypelma boehmei

Hobi Adı: Mexican Fireleg

Bulunduğu Bölge: Meksika

Habitat: Kurak Arazi

Tip: Yer türü

Büyüme Hızı: Orta

Zehir Seviyesi: Düşük

Karakter: Genelde Sakin

Sıcaklık: 21-29

Nem: % 50-70

Açıklama
Klasik yer türleri için hazırlanan teraryumalardan hazırlanmalıdır. Taban malzemesi olarak torf önerilir. Saklanma alanı için mağara kullanılabilir. Su ihtiyacı ve nem için su kabı kullanılmalı​
Ekli dosyayı görüntüle 1629
Bilimsel Adı: Brachypelma boehmei

Hobi Adı: Mexican Fireleg

Bulunduğu Bölge: Meksika

Habitat: Kurak Arazi

Tip: Yer türü

Büyüme Hızı: Orta

Zehir Seviyesi: Düşük

Karakter: Genelde Sakin

Sıcaklık: 21-29

Nem: % 50-70

Açıklama
Klasik yer türleri için hazırlanan teraryumalardan hazırlanmalıdır. Taban malzemesi olarak torf önerilir. Saklanma alanı için mağara kullanılabilir. Su ihtiyacı ve nem için su kabı kullanılmalıdır. (Boğulmayacağı derinlikte.)
Gösterişli bir türdür ve her tarantula gibi handling yapılması tehlikelidir. Beslenme konusunda çok iyi bir türdür ve çok nazlı değildir. Yeni başlayanların edinmesinde sakınca yoktur.
Ekli dosyayı görüntüle 1630
Fiyat alabilir miyim

Users who are viewing this thread

Üst Alt