Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

bu türlerin piyasası ne?

theby

Yumurta
3 Şub 2023
34
5
15
LV
0

bir arkadaşımdan şu türleri alacağım verdiği fiyatlar uygun mu yoksa fazlamı sizce?
Grammostola Rosea L5 550 TL
Balfouri L4(kabukta) 750 TL

3

3582

Misafir
Misafir Üye
bir arkadaşımdan şu türleri alacağım verdiği fiyatlar uygun mu yoksa fazlamı sizce?
Balfour yüksek Rosea bilemedim ama alma bekle biraz eren Çakır'ı ithalatın tari getircek 150 tür binlerce 8 gün sonra listeyi yayınlayacak bekle derim çok uygun olacakmış balforu l1 ini 200tlden alırsın bekle ithalatı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sağlam kazık demiş sana

theby

Yumurta
3 Şub 2023
34
5
15
LV
0

Balfour yüksek Rosea bilemedim ama alma bekle biraz eren Çakır'ı ithalatın tari getircek 150 tür binlerce 8 gün sonra listeyi yayınlayacak bekle derim çok uygun olacakmış balforu l1 ini 200tlden alırsın bekle ithalatı

Sağlam kazık demiş sana
eren çakır kim? nasıl ulaşırım?

3

3582

Misafir
Misafir Üye
eren çakır kim? nasıl ulaşırım?
Kusura bakma izinsiz kimsenin numarası vsyre şeyini vermiyorum kanki ama ankara canlı yem yazarsan ondan wp iletişim geçebilirsin ama uyarayım tek tek mesaj atma çok sinirlenior uyaram direk uzun mesaj at

theby

Yumurta
3 Şub 2023
34
5
15
LV
0

Kusura bakma izinsiz kimsenin numarası vsyre şeyini vermiyorum kanki ama ankara canlı yem yazarsan ondan wp iletişim geçebilirsin ama uyarayım tek tek mesaj atma çok sinirlenior uyaram direk uzun mesaj at
anladım teşekkürler o adam canlı yem yapmıyormuydu tari üretimidemi varmıs?

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Onlara okadar vereceğine ben sana sub adult seviyede p.murinus verem adult olmasına az kaldı şuanda kabuğu girmeye hazırlanıyor 750 tlye veririm

3

3582

Misafir
Misafir Üye
anladım teşekkürler o adam canlı yem yapmıyormuydu tari üretimidemi varmıs?
Üretim değil yurt dışından L1 güzel canlılar getirtiyor l1 üzeri getiremiyor ithalatta gelen canlılar 7 gün sonra liste yayınlayacak ama bir tarihin sub adult veya adult olması için 2 sene lagzımdır

muriye ihtiyacım yok teşekkürler.
Birşey degil

theby

Yumurta
3 Şub 2023
34
5
15
LV
0

Üretim değil yurt dışından L1 güzel canlılar getirtiyor l1 üzeri getiremiyor ithalatta gelen canlılar 7 gün sonra liste yayınlayacak ama bir tarihin sub adult veya adult olması için 2 sene lagzımdır

Birşey degil
listeyi wp den yazıncamı atıyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt