Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bukelemun ve tarantula ariyorum

Benzer konular

Magne

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Forumlarda ve ilgili sunucularda başlık açarak sahiplenebilirsin konuyla ilgili yardımcı olacak insanlar elbette vardır, bu canlıların genelde ticareti yapılıyor çünkü maddi bir karşılığı olmakta. Tarantula piyasası için fiyat bilgisi verebilecek kadar piyasayı takip etmekteyim dilersen yardımcı da olabilirim.

6 Ara 2023
2
0
5
LV
0

Forumlarda ve ilgili sunucularda başlık açarak sahiplenebilirsin konuyla ilgili yardımcı olacak insanlar elbette vardır, bu canlıların genelde ticareti yapılıyor çünkü maddi bir karşılığı olmakta. Tarantula piyasası için fiyat bilgisi verebilecek kadar piyasayı takip etmekteyim dilersen yardımcı da olabilirim.
Bukelemun ve tarantula hakkında fiyat bilgisi verebilirmisiniz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tarantula ve Bukelemun hakkında fiyat bilgisi verebilirmisiniz

Magne

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Başlangıç için tür üzerine piyasa fiyatı söyleyebilirim ama slinglerde min. 150-200tlden başlayaran fiyatlar artarak devam ediyor. Başlangıç için Lp Lasiodora Parahybana önerebilirim hem büyümesi hızlıdır hem de nazlı bir tür değildir başlangiç için uygundur. ilk defa besleyecekseniz iyice araştırma yapmanızı öneriyorum ekstra soruların varsa dmden de sorabilirsin. Şu an 8 tane sling bakmaktayım en kolayından en nazlı türüne kadar tecrübe ettim ve l1-l2den beri büyüttüğüm türler var sling besleme konusunda epey tecrübe sahibiyim sling almak istemezsen juve, sub-adult ve adult olarak boyları sıralanmakta.

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Başlangıç için tür üzerine piyasa fiyatı söyleyebilirim ama slinglerde min. 150-200tlden başlayaran fiyatlar artarak devam ediyor. Başlangıç için Lp Lasiodora Parahybana önerebilirim hem büyümesi hızlıdır hem de nazlı bir tür değildir başlangiç için uygundur. ilk defa besleyecekseniz iyice araştırma yapmanızı öneriyorum ekstra soruların varsa dmden de sorabilirsin. Şu an 8 tane sling bakmaktayım en kolayından en nazlı türüne kadar tecrübe ettim ve l1-l2den beri büyüttüğüm türler var sling besleme konusunda epey tecrübe sahibiyim sling almak istemezsen juve, sub-adult ve adult olarak boyları sıralanmakta.
L3 nhandu tripepi mevcut fiyat 350 TL

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Nerden Bukelemun ve tarantula sahiplenebilirim
Sahiplenme derken bedava anlamında diyorsan kimse bedavaya vermez tarantula güvenilir iyi bir tür almak istiyorsan instadan yaz tarantulapediatr ye güvenilir vede uygun ama cinse göre başlangıç için uygun tür istiyorum de o seni yönlendirir bukalemun bu sıralar zor bulursun bulursanız 3k filan belkide daha fazla diyebilirler ama tarantula ucuzdur

Tarantula alırken yeni başlayacaksan ağaç türleri önermek şansen yer altı türlerinden p.murinus tarzı uygun canlılar önerebilirim insanların zor dediğine bakma okadar zor bir tür değil agaçtürleri hariç istediğin her türü alabilirsin

Ama illa ağaç türü istiyorsan sana kalmış karışmaya hakim yok kapağın üstüne tırmandıgında kapağı açdıgında canlıyı kapta göremeyip korkabilirsin biraz ama kapağa bak herzaman ilk ağaç türlerinde

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
384
151
185
Ödüller
4
LV
2

Sahiplenme derken bedava anlamında diyorsan kimse bedavaya vermez tarantula güvenilir iyi bir tür almak istiyorsan instadan yaz tarantulapediatr ye güvenilir vede uygun ama cinse göre başlangıç için uygun tür istiyorum de o seni yönlendirir bukalemun bu sıralar zor bulursun bulursanız 3k filan belkide daha fazla diyebilirler ama tarantula ucuzdur

Tarantula alırken yeni başlayacaksan ağaç türleri önermek şansen yer altı türlerinden p.murinus tarzı uygun canlılar önerebilirim insanların zor dediğine bakma okadar zor bir tür değil agaçtürleri hariç istediğin her türü alabilirsin

Ama illa ağaç türü istiyorsan sana kalmış karışmaya hakim yok kapağın üstüne tırmandıgında kapağı açdıgında canlıyı kapta göremeyip korkabilirsin biraz ama kapağa bak herzaman ilk ağaç türlerinde
Murinus asla ve asla yeni başlayan birine önermem . Murinus hem hızlı hemde çok saldırgan. Yer türü olarak ;
Grammostola Pulchiripes
Brachypelma boehmei
Brachypelma smithi
Tliltocatl Albopilosum
Vagans . Öneririm biraz daha yeme karşı saldırsın dersen ;
Nhandu tripepii
Nhandu chromatus
Sazamia. Önerim dir, illa Ağaç türü besleyeceğim dersen;
Maculata
Irimina . Olabilir onun disinda yer türlerinin çoğu başlangıç için uygun yanlizca biraz araştırma lazım.

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Murinus asla ve asla yeni başlayan birine önermem . Murinus hem hızlı hemde çok saldırgan. Yer türü olarak ;
Grammostola Pulchiripes
Brachypelma boehmei
Brachypelma smithi
Tliltocatl Albopilosum
Nhandu tripepii
Nhandu chromatus
Maculata
Irimina . Olabilir onun disinda yer türlerinin çoğu başlangıç için uygun yanlizca biraz araştırma lazım.
Reis murinus okadarda değil zevk almak istiyorsan muriyle başlar hızlı ama okadarda değil l1 muri napacak l7 ye kadar saldırganlık pek sergilemek ozamana kadarda öğrenmiş olur ve güzel bir tür murinus sade yer tipleri sıkıyor yeni başlayan çoğu kişiyi d

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
384
151
185
Ödüller
4
LV
2

Reis murinus okadarda değil zevk almak istiyorsan muriyle başlar hızlı ama okadarda değil l1 muri napacak l7 ye kadar saldırganlık pek sergilemek ozamana kadarda öğrenmiş olur ve güzel bir tür murinus sade yer tipleri sıkıyor yeni başlayan çoğu kişiyi d
Knk l3-4 murim mevcut kapağı açmaya gelmiyor hemen atlıyor, zıplıyor . O yüzden onermem dedim .

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Knk l3-4 murim mevcut kapağı açmaya gelmiyor hemen atlıyor, zıplıyor . O yüzden onermem dedim .
işte zevk orda asıl çoğu kişi sade hareketsiz yer türleri çoğu kişiyi soğutuyor ama bakın genel konuştum hoşuna gidenlerde olabilir işin zevki orda yem atınca direk kapması besleyici zevk veriyor ilk sokulduğu tarantula p.murinus dur o duyguyu yaşamak ayrı bir duygu

Sen benim adult mauriyi göreceksin erikdalı yapıyordu ben kapağı acmasam bile cama saldiriyordu baba yiğit

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Grammostola Pulchiripes
Brachypelma boehmei
Brachypelma smithi
Tliltocatl Albopilosum
Nhandu tripepii
Nhandu chromatus
Maculata
Maculata beslerse tüpü açarken bile kaçırma ihtimali var ağaç türü önerilmez nemini ayarlamakta zor

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Ona bakarsan muri de önerilmez. Ben sadece fikrimi belirttim orda . Her canlı birbirine benzemiyor maalesef bendeki maculata çok aktif olmuyor
Kral ben başladığımda muri ile başlamıştım ilk üretiminde muri ler abartılıyor muri başlangıca bence uygun zevkli bir canlı

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Tüm yer türlerini besliyebilir yeni başlayan birsi bence en idealide odur yer altı türleri sıkıyor yeni başlayan birisi için yer türleri ise hızlıca olsa zevkli canlıyı görebiliyorsun yarı yeraltı türlerinde öneririm tam yer altına girmezler öyle 1-2 ay sanki kış uykusu gibi uykuya yatmazlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt