Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bunlar yumurta mı?

CNDR_Ants

Pupa
15 Haz 2020
29
3
30
LV
0

Bu kraliçeyi dün buldum. Kanatlı olduğu için döllenmiş olma ihtimalinin düşük olduğunu da biliyorum. Ama yine de bir umut. Test tüpünde minik minik beyaz noktalar var. bunları en son tetramorium kraliçemde görmüştüm. 1 gün sonra yumurta gördüm. O küçük noktalar birleşip yumurta kümesi olmuşturdu diye tahmin ediyorum. Peki o küçükler noktalar yumurta mı? Fotoğraf yüklemek istiyorum ama noktalar pek belli olmuyor fotoda.

Benzer konular

Osmanyigit35

Majör
19 Nis 2020
126
21
75
LV
0

Bu kraliçeyi dün buldum. Kanatlı olduğu için döllenmiş olma ihtimalinin düşük olduğunu da biliyorum. Ama yine de bir umut. Test tüpünde minik minik beyaz noktalar var. bunları en son tetramorium kraliçemde görmüştüm. 1 gün sonra yumurta gördüm. O küçük noktalar birleşip yumurta kümesi olmuşturdu diye tahmin ediyorum. Peki o küçükler noktalar yumurta mı? Fotoğraf yüklemek istiyorum ama noktalar pek belli olmuyor fotoda.
Yumurtadır fotoğrafı olsa emin olunabilir

Son düzenleme:

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

bazen dışkı olabiliyor fazla kasma kanatlarını belki sonra döker belli olmaz

Users who are viewing this thread

Üst Alt