Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus sanctus ve pheidole pallidula kraliçeleri arıyorum

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Merhabalar çok sevdiğim 2 tür olan camponotus sanctus ve pheidole pallidula kraliçeleri(işçili veya işçisiz) arıyorum elinde olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim

Benzer konular

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Undergroundantworld.com da şuan Pheidole pallidula kolonisi var- karıncakolonim.shop'ta sanctus kolonisi var. Antstoreturkey de sanctus kraliçe var

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Undergroundantworld.com da şuan Pheidole pallidula kolonisi var- karıncakolonim.shop'ta sanctus kolonisi var. Antstoreturkey de sanctus kraliçe var
undergroundantworld.com bana yardımcı oldu gayet iyi aynı zamandada karıncakolonim.shop da iyi ikisinden de alışveriş yaptım undergroundanantworld.com dan kraliçeler aldım gayet iyi bir şekilde geldi sorunsuz karıncakolonim.shop tan ekipman ve outworld aldım

Son düzenleme:

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Antstore turkey benim bildiğim karınca satışı yapmıyor ama zaten sitelerinde de yok
Yapıyor instadan paylaşıyor ara ara ben daha dün aldım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar çok sevdiğim 2 tür olan camponotus sanctus ve pheidole pallidula kraliçeleri(işçili veya işçisiz) arıyorum elinde olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim
Hala bulamadıysan elime yumurtalı 3 santcus ve nitens kraliçe geçti istersen satarım sana ?

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt