Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus Sanctus yumurtalar larva oldu.

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Merhaba dostlarım nasılsınız?
Bileniniz varsa 2 adet Camponotus Sanctus kraliçesi bakıyorum ve nerdeyse 40 gün olcak yumurtalı olalı ve sabretmekten bıkmıştım gerçekten bir kaç dakika önce baktım mini larvalar olmuş bir kaç yumurta ve gerçekten sevindim.
Camponotus bakan kişiler gerçek sabrın ne olduğunu bilir. bazen 3-3.5 aya kadar çıkmıyor jaofkwpdk.

Not: Fotoğratan belli değil ama ben kendim eski halini gördüğüm için farkediyorum büyüdüğünü.
IMG_20220531_134206.jpg

30 May 2022
28
8
15
LV
0

Merhaba dostlarım nasılsınız?
Bileniniz varsa 2 adet Camponotus Sanctus kraliçesi bakıyorum ve nerdeyse 40 gün olcak yumurtalı olalı ve sabretmekten bıkmıştım gerçekten bir kaç dakika önce baktım mini larvalar olmuş bir kaç yumurta ve gerçekten sevindim.
Camponotus bakan kişiler gerçek sabrın ne olduğunu bilir. bazen 3-3.5 aya kadar çıkmıyor jaofkwpdk.

Not: Fotoğratan belli değil ama ben kendim eski halini gördüğüm için farkediyorum büyüdüğünü.
Ekli dosyayı görüntüle 15009
Bende bu renkte bir Camponotus'u baktım. 50 işçiye kadar çıkarttım ama artık ayırabileceğim zaman yok. Büyük ihtimal doğaya bırakırım. Her neyse, evet büyümüş yumurtaların. Bence bundan sonra 1 hafta boyunca bakma.

captain

Media
5 May 2021
173
43
55
LV
0

Bende bu renkte bir Camponotus'u baktım. 50 işçiye kadar çıkarttım ama artık ayırabileceğim zaman yok. Büyük ihtimal doğaya bırakırım. Her neyse, evet büyümüş yumurtaların. Bence bundan sonra 1 hafta boyunca bakma

sen bilirsin ama bir çok yeni arkadaş hobiye başlamak istiyor ama kraliçe bulamadığı için başlaymıyor. doğaya bırakmaktansa birine hediye etsen daha faydalı olur diye düşündüm.

30 May 2022
28
8
15
LV
0

sen bilirsin ama bir çok yeni arkadaş hobiye başlamak istiyor ama kraliçe bulamadığı için başlaymıyor. doğaya bırakmaktansa birine hediye etsen daha faydalı olur diye düşündüm.
Arkadaşlar kargo deneyimim yok. Zaten zamanım olmadığından bırakıyorum. Daha önce çok koloni bıraktım. Bunu adabtasyon süreci ile yaptığımdan sorun olmuyor. Elime bu ilkbahar en az 50 tane kraliçe geçmiştir. Çoğunluğu sarı Camponotus. Kargo ile gönderebileceğimi bilsem 10 tanesini alır çekiliş fln yapardım. Ama kargo işiyle uğraşamayacağıma eminim.

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

S
Arkadaşlar kargo deneyimim yok. Zaten zamanım olmadığından bırakıyorum. Daha önce çok koloni bıraktım. Bunu adabtasyon süreci ile yaptığımdan sorun olmuyor. Elime bu ilkbahar en az 50 tane kraliçe geçmiştir. Çoğunluğu sarı Camponotus. Kargo ile gönderebileceğimi bilsem 10 tanesini alır çekiliş fln yapardım. Ama kargo işiyle uğraşamayacağıma eminim.
Sadece camponotus mu var sende

captain

Media
5 May 2021
173
43
55
LV
0

Kargo yapmana gerek yok Adana da bence beslemek isteyen bir çok arkadaş vardır,

Users who are viewing this thread

Üst Alt