Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus singularis

Ömer Yılmaz

Yumurta
20 Şub 2022
13
5
15
LV
0

Yakında elime içinde majör de bulunan camponotus singularis kolonisi gelicek. Beslemesini yaparken şekerli ve ballı su haricinde un kurdu, dubia , yumurta beyazı ne sıklıkla vermeliyim ?

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

1645882858393.png

İthal ederken çok zorlandınız mı?

Ömer Yılmaz

Yumurta
20 Şub 2022
13
5
15
LV
0

Singularisin Türkiye'de olmadığını kast etmiş ithal mi ettiniz?
Evet harita atmasından onu anladım ama çok zorladınız mı derken ne demek istediğini anlamadım. Hollanda da yalan bir Türk te varmış ben yollarım gardaş sana dedi bende okay dedim. Sen de bana Catagphilys bulursan yollarsın dedi olay bu

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Evet harita atmasından onu anladım ama çok zorladınız mı derken ne demek istediğini anlamadım. Hollanda da yalan bir Türk te varmış ben yollarım gardaş sana dedi bende okay dedim. Sen de bana Catagphilys bulursan yollarsın dedi olay bu
He tamam kızma ya belki bir türko seni kazıklamıştır diye kast etmiştir?

Ömer Yılmaz

Yumurta
20 Şub 2022
13
5
15
LV
0

He tamam kızma ya belki bir türko seni kazıklamıştır diye kast etmiştir?
Yok estağfurullah niye kızayım burda ki herkes yardım sever insanlar ve bana yardımcı olmaya çalıştığınızın farkındayım sadece anlamadım soruyu hepsi bu ? zaten henüz gelmedi pazartesi ya da Perşembe yollayacağını söyledi gelmeden inanmak zor tabi ?

captain

Media
5 May 2021
173
43
55
LV
0

kargo ilemi göndericek yoksa gelirken yanındamı getirecek. eğer kargo ile ise ne kadar tutuyor .

4 Mar 2022
29
13
15
LV
0

Henüz elime geçmedi yukarda yazdım ama ?
Bende bir tane istiyorum çok merak ettiğim türlerden biridir.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bende catagphilys den bir den çok koloni var istersen uçuşları gerçekleştiğinde sana gönderebilirim

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt