Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

canlı kargolamak

mehmet28

Pupa
3 Nis 2023
52
3
30
LV
0

daha önce canlı gönderirken kargo şirketiyle sıkıntı yaşayan oldumu içinde canlı olduğu için nasıl bir cezası var bilen varmı karınca,tarantula,çıyan vb

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Karıncada, canlı yemde, sorun olmazda tarantula çiyan vs sıkıntı ve şubeden şubeye ve kargodan kargoya değişiyor MNG ile gönderirken sormuyorlar yurtiçinde soruyorlar mesala.. plastik kap var diyorum numune için veya torf var diyorum çiçek toprağı vs

mehmet28

Pupa
3 Nis 2023
52
3
30
LV
0

Karıncada, canlı yemde, sorun olmazda tarantula çiyan vs sıkıntı ve şubeden şubeye ve kargodan kargoya değişiyor MNG ile gönderirken sormuyorlar yurtiçinde soruyorlar mesala.. plastik kap var diyorum numune için veya torf var diyorum çiçek toprağı vs
ptt nasıldır

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

ptt en kötüsü içini görmek istemeleri şubeye göre değişiyor fakat diğerlerine göre çok uzun sürüyor gitmesi

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

diğerleride çok fazla para istiyor gönderime ucuza nasıl gönderebiliriz
Otobüse verebilirsin en son 100 TL alıyorlardı kutu küçükse. Karşı tarafla anlasmanida ona göre yaparsın. Fiyata otobüs ücretini de ekler alırsın parasını. Otobüste kutuyu acmiyorlar

Efe..

Pupa
11 Ağu 2022
70
9
30
LV
0

bence en rezil kargodur ptt her siparişimde mutlaka bir sorun çıkar bazı koloniler gelecekti sözde evde yokmuşuz bunun gibi bir çok sorunla birlikte gelme süresi çok uzun,çok sarsıyor yurtici kullanabilirsiniz ama sorun çıkabilir fakat ptt tavsiye etmem

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

diğerleride çok fazla para istiyor gönderime ucuza nasıl gönderebiliriz
yapcak pek bir şey yok canlılara verdiğimiz birsürü para heba olmasın canlıya da yazık olmasın istiyorsak biraz da ona vereceğiz

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

Yurtiçi kargoyla gönderirken bir keresinde bomba varcasına paketlemiştim, inşaat malzemesi dedim, kabul ettiler.

Users who are viewing this thread

Üst Alt