Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Canlı yem

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Özellikle formica türünün böcek avlaması hoşuma gidiyor. Un kurdunun yanında hamam böceği türü de vermek istiyorum. Hangisi en iyi seçim olur tartara lobster dubia ve madagascar satın alabileceğim türler bunlar

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Ben dubia yı tercih ediyorum hem oldukça büyük hem de ötekilere göre daha hareketsiz karıncaları etrafta koşturup çok fazla strese sokmaz

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Karıncaların protein ihtiyacı için bildiğiniz gibi böcek gerekiyor. Un kurdu vs. gibi canlı yemlerle uğraşmayı istemiyorum. Acaba petshop larda ölü-canlı böcek satıyorlar mıdır? Hangi böceğin olma ihtimali var? Ya da kurutulmuş böcek vs gibi şeyler olur mu?

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Karıncaların protein ihtiyacı için bildiğiniz gibi böcek gerekiyor. Un kurdu vs. gibi canlı yemlerle uğraşmayı istemiyorum. Acaba petshop larda ölü-canlı böcek satıyorlar mıdır? Hangi böceğin olma ihtimali var? Ya da kurutulmuş böcek vs gibi şeyler olur mu?
Balık yemi olarak var galiba. Bir araştır istersen.

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

İnternette kurutulmuş un kurdu satan siteler görmüştüm. Petshoplarda varmıdır, bilmiyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt