Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Crested geckom canlı yem kabul etmiyor

h4desh1

Yumurta
2 Şub 2022
1
0
5
LV
0

Crested geckom aylar önce canlı yem kabul etmemeye başladı. Bende çok takılmadım çünkü püreleri afiyetle yiyordu. Protein ihtiyacını da püresine kattığım çekirge tozlarıyla alıyordu. İlk zamanlarda yemese bile canlı yem yedirmeyi deniyordum fakat bi süre sonra bıraktım. Şuanda sadece püreyle besleniyor. Canlı yem kabul etmemesi büyük bir sorun mu, canlı yeme tekrar nasıl alıştırabilirim?

Benzer konular

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Püreyle devam edebilirsin ama bir yere kadar çenesine dikkat ederek force feeding deneyebilirsin ya da canlı yem değiştirebilirsin hiç biri olmazsa canlı yemin üzerine en sevdiği püreyi sürüp deneyebilirsin yavaş yavaş alışacaktır

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Crested geckom aylar önce canlı yem kabul etmemeye başladı. Bende çok takılmadım çünkü püreleri afiyetle yiyordu. Protein ihtiyacını da püresine kattığım çekirge tozlarıyla alıyordu. İlk zamanlarda yemese bile canlı yem yedirmeyi deniyordum fakat bi süre sonra bıraktım. Şuanda sadece püreyle besleniyor. Canlı yem kabul etmemesi büyük bir sorun mu, canlı yeme tekrar nasıl alıştırabilirim?
Elindeki canlı yem nedir?

L144

Pupa
27 Ara 2022
57
7
30
LV
0

canlı kaç yaşında , vedigin canlı yem nedir. pangea ve repasynin böcek içeren mamaları var onu deneyebilirsin .
Repashy Grubs 'N' Fruit Crested Gecko.
PANGEA GECKO DIET WITH INSECTS.
PANGEA GECKO DIET: GROWTH & BREEDING FORMULA.

elimde growth breeding var gramı 9 tlden verebilirim maks 50gram

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Fotosunu atsana reis derisinde döküntü oluyormu

Oguzalp70

Yumurta
20 Kas 2022
19
3
15
LV
0

Canlı kaç yaşında?
Hangi canlı yemleri kullaniyosun?

Users who are viewing this thread

Üst Alt