Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cataglyphis kraliçe arıyorum

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Nodus harici herhangi cataglyphis türünü satın alabilir ya da elimdeki koloniler-kraliçeler ile takas edebilirim. Livida önceliğim

Benzer konular

Mahmud

Yumurta
Yasaklanmış Üye
16 May 2022
35
4
15
LV
0

Elindeki koloniler nedir 3 Multi cataglyphis aenescens ya da albicans var elimde

Mahmud

Yumurta
Yasaklanmış Üye
16 May 2022
35
4
15
LV
0

Larva pupa durumu nedir ona göre teklif yapayım? Multi olmamaları daha sağlıklı ilerleyen süreçte tek kraliçe hayatta kalır çünkü. 3 yerine 1 koloni demek 3lu multi
2 gün önce buldum 9 adet tekli tekli de gönderebilirim formica kraliçeleri gibi 3 çift Multi 1 3 lu Multi var yumurtalara durumları henüz yok yumurtalardan sonrada haber vrebilirim

Mahmud

Yumurta
Yasaklanmış Üye
16 May 2022
35
4
15
LV
0

Tamamdır gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim.
Hocam larva aldık çift Multi cataglyphis ve tek cataglyphis larvali şuan larva alamadığımız teklileride Multi denedik sonuçları bekliyoruz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hocam larva aldık çift Multi cataglyphis ve tek cataglyphis larvali şuan larva alamadığımız teklileride Multi denedik sonuçları bekli
Lasius niger 8 li Multi denedik dün larva aldık ilgilenirseniz

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Hocam larva aldık çift Multi cataglyphis ve tek cataglyphis larvali şuan larva alamadığımız teklileride Multi denedik sonuçları bekliyoruz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hocam larva aldık çift Multi cataglyphis ve tek cataglyphis larvali şuan larva alamadığımız teklileride Multi denedik sonuçları bekli

Lasius niger 8 li Multi denedik dün larva aldık ilgilenirseniz
Yalnızca cataglyphis ile ilgileniyorum. Nodus ve aenescens buldum bunlar dışındaki türler olabilir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt