Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cataglyphis Nodus Günlük #12

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

Yumurtalar baya arttı, 3 işçi yumurtaları tutuyor, 1.'si yaklaşık 20-25 yumurta felan tutuyor diğerleri 4-5 tane felan, kraliçe beslenmeye başlamış, abdomeni büyümüş hareketlenmiş.
Bir önceki günlükte tüm set-up'ı istemiştizin :) elimdeki tüm imkanları kullanarak en fazla bunu yapabildim, malesef yaşadığım yerde hobi malzemesi bulmak baya zor.
DSCF5343.JPG
DSCF5344.JPG
DSCF5341.JPG

DSCF5324.JPG
<---------------(BAŞKA KOLONİM)

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Yumurtalar baya arttı, 3 işçi yumurtaları tutuyor, 1.'si yaklaşık 20-25 yumurta felan tutuyor diğerleri 4-5 tane felan, kraliçe beslenmeye başlamış, abdomeni büyümüş hareketlenmiş.
Bir önceki günlükte tüm set-up'ı istemiştizin :) elimdeki tüm imkanları kullanarak en fazla bunu yapabildim, malesef yaşadığım yerde hobi malzemesi bulmak baya zor.
Ekli dosyayı görüntüle 2093Ekli dosyayı görüntüle 2094Ekli dosyayı görüntüle 2095
Ekli dosyayı görüntüle 2096<---------------(BAŞKA KOLONİM)
Outworlddeki deniz kabugunu bende yapmayi dusunuyorum bal falan oraya damlatirim goruntu olarak asetattan cok daha hos basarilar
(Youtube kanaliniza abone oldum)

Users who are viewing this thread

Üst Alt