Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ceratogyrus darlingi

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

baharda yeni ithalatlar olucak o zaman gelirse alabilirsiniz zaten bu dönemde kargo da riskli

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

geçen sefer kaça gelmişti tam hatırlamıyorum 70 civarıydı sanırım ama dolar bu şekilde giderse birdahaki ithalatda çok daha artar fiyatlar
kesinlikle katılıyorum eğer aramızda hobiye yeni girecek arkadaşlar var ise baharı beklemesini öneririm şu an alabileceğiniz türler çok kısıtlı çok maliyetli ve kargo süreci riskli olacaktır.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

ben cuma muri aldım bugun(pazartesi)elime ulastı adam cok guzel paketlemişti sorunsuz bi şekilde geldi 2 tane yol 1200km fln
kargo şirketine, paketlemeye, canlının boyuna göre vs. değişir sağlam ulaşabilir tabi yine de riskli bu dönem almak özellikle de sling

CanlılaraMeraklı

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Eki 2021
63
12
30
LV
0

Ağa adult veya l 10 ve üstücanlıdayanırda soguka ama l1 veya l2 veya l 3 helebide ağaç türleri dayanmaz bence Ağa fiyatlr uçmauş adam l4 grama pulichera 400 lira diyor daha 2 ay önce l6 gram pulicher 190 TL idi dolar düşmezse bizim işimiz hal

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

Ağa adult veya l 10 ve üstücanlıdayanırda soguka ama l1 veya l2 veya l 3 helebide ağaç türleri dayanmaz bence Ağa fiyatlr uçmauş adam l4 grama pulichera 400 lira diyor daha 2 ay önce l6 gram pulicher 190 TL idi dolar düşmezse bizim işimiz hal
evet dolar etkili ama asıl fiyatların artmasının nedeni havalar soğuk olduğu için ithalatın olmaması ve bir çok kişi riskli havalarda gönderim yapmayı tercih etmiyor gönderim yapanlar ise fiyatı yüksek tutuyor.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

evet dolar etkili ama asıl fiyatların artmasının nedeni havalar soğuk olduğu için ithalatın olmaması ve bir çok kişi riskli havalarda gönderim yapmayı tercih etmiyor gönderim yapanlar ise fiyatı yüksek tutuyor.
Evet bu konuya katılıyorum sezon sonu olduğu için piyasada çok fazla canlı yok bu yüzden olanlarda krizi fırsata çevirmek adına fiyatları biraz uçuruyorlar.. hobiye yeni başlayacak arkadaşların Şubat sonu Mart başlangıcını beklemeleri daha iyi olur çünkü şu an kokonlar örüldü 1-2 ay sonra üretimden gelecek yavrularla piyasa canlanacak fiyatlarda biraz uygun olacaktır..

Tnakrebs

Media
11 Ağu 2021
173
45
55
LV
0

Evet bu konuya katılıyorum sezon sonu olduğu için piyasada çok fazla canlı yok bu yüzden olanlarda krizi fırsata çevirmek adına fiyatları biraz uçuruyorlar.. hobiye yeni başlayacak arkadaşların Şubat sonu Mart başlangıcını beklemeleri daha iyi olur çünkü şu an kokonlar örüldü 1-2 ay sonra üretimden gelecek yavrularla piyasa canlanacak fiyatlarda biraz uygun olacaktır..
İnşallah düşer abi

Users who are viewing this thread

Üst Alt