Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

cinsi ne

• Konbuyu başlatan EfeS
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:00

EfeS

Pupa
Stajyer Editör
8 Tem 2021
80
12
30
LV
0

cinsi nedir

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    301.5 KB · Görüntüleme: 93
  • image.jpg
    image.jpg
    220 KB · Görüntüleme: 95

Benzer konular

deadrune

Pupa
26 Mar 2022
64
21
30
LV
0

lasius multisinin denenmesi tavsiye edilmez kurucu aşamada birlikte olsalar da işçiler çıkınca bir tanesini seçip diğerlerini öldürürler. bence hiç riske atmaya gerek yok

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Bence de deneme ben 2 kez denedim 2 sonuçta hüsran.
Başarı oranı zaten %10-15 felan bunun örneklerini çokça gördük şahit olduk forumda :) ama çoğu yeni başlayan kişiye anlatamıyoruz bu durumu :)

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Başarı oranı zaten %10-15 felan bunun örneklerini çokça gördük şahit olduk forumda :) ama çoğu yeni başlayan kişiye anlatamıyoruz bu durumu :)
Birkaç püf noktası var aslında, özellikle koku olayı çok önemli

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
301
84
155
Ödüller
2
LV
1

biraz arastirdim, bu iki farkli ama birbirine bagli tupte multiqueen denemesi hakkinda ne dusunuyorsunuz, basari saglanir mi
Kraliçelerin aynı tür olması birbirini görmemesi ve birbirinin kokusunu hissetmemesi gerekiyor. Ama lasius işçileri sıkıntı çıkarmaz diye biliyorum.

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

biraz arastirdim, bu iki farkli ama birbirine bagli tupte multiqueen denemesi hakkinda ne dusunuyorsunuz, basari saglanir mi
İki ayrı tüpü ve outworlddu gül suyu ile yıka, kraliçeleri bu tüpte biraz beklet, ardından iki tüpü aynı outworldda bağla ve kraliçeleri de outworldda at, eğer türleri aynıysa ve küçük cins ise başarı oranin gayet yüksek 👍👍

Users who are viewing this thread

Üst Alt