Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cinsi nedir?

• Konbuyu başlatan Halil
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:00

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,986
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Türünden ziyade 4. Resimde Solenopsis cinsi görüyorum diğer resimler karanlık ve bulanık çıkmış net birşey söylemek zor

talhaakın

Süper Majör
6 May 2021
288
124
140
Ödüller
3
LV
2

eşkali soleye benziyor ama kafa boyutu renkleri dolayısıyla tetraya da benziyor eğer bu ikisi de değilse bildiğim bir şeye benzemiyor maalesef

Halil

Yumurta
31 Mar 2022
22
5
15
LV
0

eşkali soleye benziyor ama kafa boyutu renkleri dolayısıyla tetraya da benziyor eğer bu ikisi de değilse bildiğim bir şeye benzemiyor maalesef
İnanın henüz tam olarak saptayamadık bilmiyorum her şey olabilir o yüzden şuanda
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

carebara olduğunu düşünüyoruz ağırlıklı ama bu sefer de türü belli değil umarım bulabiliriz çok merak ediyorum.

talhaakın

Süper Majör
6 May 2021
288
124
140
Ödüller
3
LV
2

İnanın henüz tam olarak saptayamadık bilmiyorum her şey olabilir o yüzden şuanda
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

carebara olduğunu düşünüyoruz ağırlıklı ama bu sefer de türü belli değil umarım bulabiliriz çok merak ediyorum.
eğer öyleyse müthiş eğlence

Users who are viewing this thread

Üst Alt