Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cinsi nedir ?

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Bu gün saat 7 civarında yuvasını kazarken bir kaldırım kenarında buldum en az 10 tane daha vardı kraliçelerden bu yuva kazmaya başladığı için döllenmiştir diye bunu aldım. Messor olduğunu düşünüyorum. Sizce cinsi nedir ? Türü nedir ?
(tür için sallamak serbest)
1650736749946.jpg

1650736749884.jpg

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Tabiki messor kraliçesi ve kraliçe üzerinden tür tahmini yapılamaz birde tür konusuna fazla takılmayın hepsinin bakımı aynı.. messor SP deyip geçiniz efenim..

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Tabiki messor kraliçesi ve kraliçe üzerinden tür tahmini yapılamaz birde tür konusuna fazla takılmayın hepsinin bakımı aynı.. messor SP deyip geçiniz efenim..
Biliyorum biliyorum eğlence olsun diye yazdım efenim salla kazan...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hocam pamuğu sanırım birazcık fazla bastırdım bir miktar buhu yaptı. Bir şey yapmam gerekir mi ? İlk defa başıma geldi .
buhu.png

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Pamuğu çok bastırdıysan muhtemelen pamuk komple su olmuştur ve sürekli nem ve buhar yapacaktır bence tekrar setup yap ve çok bastırma pamuk yarıya kadar nemli olsun yeterli zamanla uca doğru dengelenecektir.. ha birde alanı çok büyük bırakmışsın 2 pamuk arasındaki boşluk 3 santim olsa yeterli

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Pamuğu çok bastırdıysan muhtemelen pamuk komple su olmuştur ve sürekli nem ve buhar yapacaktır bence tekrar setup yap ve çok bastırma pamuk yarıya kadar nemli olsun yeterli zamanla uca doğru dengelenecektir.. ha birde alanı çok büyük bırakmışsın 2 pamuk arasındaki boşluk 3 santim olsa yeterli
Tamamdır teşekkür ederim tüp biraz büyük de ondan oldu tekrar setup yapayım idare edeceğiz artık :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt