Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cırcır Böceği

Yushlen

Kraliçe
Emektar
20 May 2021
389
370
275
Ödüller
5
20
LV
2

Piyasada neden cırcır yok bilen var mı

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Aslında var ama bunlar belirli başlı yerlere gidiyor hatta yurt dışına bile.. bundan 2-3 ay önce erenle tartara ve cricket hakkında neden olmadığını sorduğumda bana dediği Türkiye'de tartaranın tanesini 0.50 kuruştan cricketi 1 liradan satmaya çalıştık pahalı dediler bende yurt dışına 2-2.5 liradan satıyorum demişti.. hal böyle olunca olmaması normal bence..

Yushlen

Kraliçe
Emektar
20 May 2021
389
370
275
Ödüller
5
20
LV
2

Aslında var ama bunlar belirli başlı yerlere gidiyor hatta yurt dışına bile.. bundan 2-3 ay önce erenle tartara ve cricket hakkında neden olmadığını sorduğumda bana dediği Türkiye'de tartaranın tanesini 0.50 kuruştan cricketi 1 liradan satmaya çalıştık pahalı dediler bende yurt dışına 2-2.5 liradan satıyorum demişti.. hal böyle olunca olmaması normal bence..
İleride gelir mi ki

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Antalya Çekirge de vardı ama yangın çıkınca azaldı sanırım :(

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Antalya Çekirge de vardı ama yangın çıkınca azaldı sanırım :(
Hala vardır belki ama yukarıda anlatmak istediğim elinde olanlarda zaten belirli başlı müşterilerine gönderiyor senin benim gibi ufak çaplı hobicilere yok deniliyor.. burada kimseyi kötülemek veya küçük görmek gibi bir niyetim yok ne satıcıyı ne alıcıyı çünkü Türkiye'deki bütün canlı yem sitelerinden alışverişim oldu. ama bu konuda bir yerde haklılar atıyorum mesala sen ben 10-20 tane sipariş veriyoruz demirbaş ve daimi müşteriler 100 tane gibi haliyle önceliğide onlar oluyor çünkü herkese satarlarsa yarın öbürgün elinde kalmadığında daimi ve demirbaş müşterilere yok denildiğinde mahçup olurlar o yüzden kaz gelecek yerden tavuğu esirgemiyor ve yok deniliyor.. ben bir çok forumda platformda tartara veya cricket sıkıntısı çekenleri ve bulamayanları görüyorum okuyorum ha canlı yem sitelerinde varmı var ama dediğim gibi sana bana bize yok :)

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt