Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Componatus konusunda yardım edin

Yiğit Kavuk

Majör
28 Ara 2020
150
52
75
LV
0

İstanbulda yaşıyorum sitede oturuyorum yakınlarımda parklar ve yeşil alanlar var componatus bulabilirmiyim ve ne zaman bulabilirim
ve ayrıca componotus için kaça kaç boyutta tüp kullanmalıyım

Benzer konular

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

İstanbulda yaşıyorum sitede oturuyorum yakınlarımda parklar ve yeşil alanlar var componatus bulabilirmiyim ve ne zaman bulabilirim
Tüp çok dar olmadığı sürece sorun yok. Bende aynı şekilde biryerde oturuyorum beton ve çimenin karışık olduğu biryerde bolca çeşit var. Şu ana kadar 1 kere compo gördüm yada öyle sanıyorum. Şans işi bunun bir garantisi yok

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Bir kaç ay bulamazsınız uçuşları bitti. Mart'dan itibaren bulma şansınız var. 16x160mm ya da 18x180mm uygun tüp boyutları açısından. Yeşille betonun karışık olduğu yerlerde kaldırımlarda vb. arayabilirsiniz.

Yiğit Kavuk

Majör
28 Ara 2020
150
52
75
LV
0

Bir kaç ay bulamazsınız uçuşları bitti. Mart'dan itibaren bulma şansınız var. 16x160mm ya da 18x180mm uygun tüp boyutları açısından. Yeşille betonun karışık olduğu yerlerde kaldırımlarda vb. arayabilirsiniz.
Teşekkürler 16.160 uygunsa güzel peki cam mı olsun plastikmi

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

nisan aylarında uçuş yapıyorlar genelde, benim tavsiyem 18x180 tüp kullanmanız, içinde rahat hareket ediyorlar. Şimdiden kolay gelsin

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

istanbulda çoğu cinsi buldum fakat hiç camponotus cinsi bir karınca bulamadım. sanırım ya istanbulda yok yada çok az var. ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt