Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

crematogaster kolonisi

yusufcan61

Yumurta
22 Şub 2022
5
0
5
LV
0

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 hafta önce crematogaster schmidti kraliçesi buldum bulduğumda kanatları tamamen döküktü yakınlarında da uçuşa geçmek üzeri dışarı çıkmış prensesler gördüm daha önce internetten araştırdığım üzere crematogaster türüne işçi eklenebiliyo bende bulduğum bu kraliçe aynı koloniye ait olan işçilerden 10 kadar ekledim şuana kadar işçilerde ölüm hiç olmadı ama kraliçe bir türlü yumurtlamıyor sizce kraliçenin sorunu ne olabilir düşünceleriniz için teşekkürler iyi hobiler...

Benzer konular

rlanta

Media
22 Şub 2022
88
71
50
Ödüller
1
LV
1

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 hafta önce crematogaster schmidti kraliçesi buldum bulduğumda kanatları tamamen döküktü yakınlarında da uçuşa geçmek üzeri dışarı çıkmış prensesler gördüm daha önce internetten araştırdığım üzere crematogaster türüne işçi eklenebiliyo bende bulduğum bu kraliçe aynı koloniye ait olan işçilerden 10 kadar ekledim şuana kadar işçilerde ölüm hiç olmadı ama kraliçe bir türlü yumurtlamıyor sizce kraliçenin sorunu ne olabilir düşünceleriniz için teşekkürler iyi hobiler...
10 İşçiyi bir anda mı eklediniz yoksa yavaş yavaş mı?

rlanta

Media
22 Şub 2022
88
71
50
Ödüller
1
LV
1

kraliçe baya sakin stresli değil işçiler onu besliyo şekerli su veriyorum kendileri içip kraliçeyi besliyolar kraliçeyi sahiplenmiş gibiler ama kraliçe bir türlü yumurtlamadı sorun ne anlayamadım
Alanlarının geniş olmaması buna sebep olabilir bilgine. Alanları geniş mi?

yusufcan61

Yumurta
22 Şub 2022
5
0
5
LV
0

alanları gayet geniş ve yeterli acaba kış mevsiminde bulduğum için olabilir mi

yusufcan61

Yumurta
22 Şub 2022
5
0
5
LV
0

sıcaklık gayet yeterli neminde yeterli olduğunu düşünüyorum ilerleyen günlerde yumurtlar umarım

Users who are viewing this thread

Üst Alt