Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Dubia Hamam Böceği Arıyorum

Benzer konular

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

Bu mesajı 4 gün önce yazsa idiniz keşke. Nasip tabii ki.
İsteyene dubia, isteyene madagascar bile verirdim. O kadar çok oldular ki başa çıkamıyorum. Hatta erkek madagacarı ayırmıştım. Bir kaç gün önce dağıttım hatta bazıları hindi ve tavuklara yem oldu. Sadece bir kaç tane ayırdım iki türden de. Elimde ki arkadaşların beslenme ihtiyacından daha hızlı üremeleri bu sorunu başlattı. Başta düşünemedim erkeği ayırmayı. İşin kötü tarafı galiba erkek dubia da güme gitti.

ege yücel

Pupa
10 Ocak 2022
60
5
30
LV
0

Bu mesajı 4 gün önce yazsa idiniz keşke. Nasip tabii ki.
İsteyene dubia, isteyene madagascar bile verirdim. O kadar çok oldular ki başa çıkamıyorum. Hatta erkek madagacarı ayırmıştım. Bir kaç gün önce dağıttım hatta bazıları hindi ve tavuklara yem oldu. Sadece bir kaç tane ayırdım iki türden de. Elimde ki arkadaşların beslenme ihtiyacından daha hızlı üremeleri bu sorunu başlattı. Başta düşünemedim erkeği ayırmayı. İşin kötü tarafı galiba erkek dubia da güme gitti.
hocam merhaba ulaşabileceğim telefon numarası varmı dubialar icin

Users who are viewing this thread

Üst Alt