Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Elimdeki karınca kraliçe mi?

• Konbuyu başlatan Knij
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:09

Knij

Yumurta
17 Tem 2022
10
1
15
LV
0

Merhaba, hobiye yeni başladım ve birkaç gündür kraliçe arıyordum. Bulduğum karıncanın özellikleri kraliçeye benziyor ama emin olamadım. Kraliçe mi bu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220717-190435.png
    Screenshot_20220717-190435.png
    615.6 KB · Görüntüleme: 161

Benzer konular

paragomi

Yumurta
2 Ara 2021
39
20
15
LV
0

Gayet fotoğraflar net. Sırt kısmı bazı kraliçelerde, belirgin de olmayabiliyor
Dediğiniz gibi belirgin olmayabiliyor. Ancak fotoğraflar dediğiniz gibi net olsaydı, kanat açıklığı olması gereken yerde çizgilerin var olup olmadığını görüp çok daha net şeyler söyleyebilirdik.

Knij

Yumurta
17 Tem 2022
10
1
15
LV
0

Dediğiniz gibi belirgin olmayabiliyor. Ancak fotoğraflar dediğiniz gibi net olsaydı, kanat açıklığı olması gereken yerde çizgilerin var olup olmadığını görüp çok daha net şeyler söyleyebilirdik.
Surekli hareket halinde ve cok hizli hareket ediyor bir turlu sabit yakalayamadim o yuzden fotoğraflar net çıkmıyor

Berk1497

Pupa
8 Ocak 2022
59
47
30
LV
0

Erastesin dediği gibi Camponotus kiesenwetteri group işçisi gibi duruyor. Kraliçe olmadığı kesin. Bu arada İzmir'de bu aylarda kraliçe rahatlıkla bulabilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt