Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Eski dostlar

26 Şub 2021
20
11
30
LV
0

Selamınaleyküm herkese güzel karınca dünyası forumcuları açıkçası tekrar başlar mıydım. bilmiyorum ama çok eski Bir takipçiyim ben bilen bilir bu hobiyi aklımıza sokan tuğkan abi (elrean) eski forumdan tanıyorum o bırakınca benim de hevesim kaçtı ve neredeyse 4-5 senedir yapmadım ama 1-2 senelik Bir tecrübem var eski forumda karınca çifliğim formunda çok aktiftim ama bulamadım formu orda çok güzel serileri vardır tetralar lasius lar sonra Bir tane ufak tür vardı 3 kraliçeli ve formica vardı ve son olarak messor karım vardı çok güzel gidiyordu ama üniversite sınavı antrenmanlar derken üzülerek söylüyorum hemen hemen hepsi 300+ işçili ydi tam 20 koloni sattım malesef ama geçen bir şey oldu ve youtuba ta video gördüm eski tuğkan abinin bıraktığını biliyordum ama dedim o bıraktı ama biz niye bırakalım tekrardan başlamak istedim ve burada güzel bir seri yapmak istiyorum şuan ilk olarak messor olacak bu güzel kraliçemiz her ay adım adım resim vs atarak büyüdüğünü görmek çok zevkli oluyor şimdiden herkese iyi forumlar bu arada bursa da yaşıyorum 23 yaşında antrenörüm karınca ile ilgili soru olan var ise bildiğim kadarı ile anlatırım saygılar

Son düzenleme: