Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Eski Forum?

Lasius

Majör
8 Ocak 2021
139
70
75
Ödüller
1
LV
1

arkadaşlar üye tanıtımlarına bakıyordum sonra -eski dostlar- adında bir tanıtım ilgimi ekti ve tıkladım ve eski bir forumdan bağsediyordu sonra tuğkan abi deyince kafama dank etti acaba hala o forum açık mı eski deyince sanki kapanmış gibi oldu ve bu forum o tuğkan abinin forumunun devamımı??? cevaplarsanız çok sevinirim...

Benzer konular

FormicaMan

Süper Majör
13 Eyl 2020
147
44
105
LV
0

Neden kapandığı hakkında bir bilginiz var mı ? ben geçen sene başlamıştım hobiye fakat o zamanlar bile forum kapalıydı, orda ki bilgilerden faydalanamadık?
Tugkan abiyi deli gibi şikayet ettiler tarantula, yılan vesaire adam youtube kanalını bıraktı beraberinde forumda kapandı. Ceza yememek için hala video atmıyor. Ama karıncalara ceza olmamasına rağmen onuda istemiyor. Adam soğudu artık

28 Nis 2020
47
10
50
LV
0

Tugkan abiyi deli gibi şikayet ettiler tarantula, yılan vesaire adam youtube kanalını bıraktı beraberinde forumda kapandı. Ceza yememek için hala video atmıyor. Ama karıncalara ceza olmamasına rağmen onuda istemiyor. Adam soğudu artık
4-5 ay önce yayınca karınca kolonisini ve çiyanını göstermişti.. bi ara açacağım demişti....

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Aslına bakarsanız Karınca Çiftliğim Forum'un kapanmasıyla burayı kurma isteğim arttı çünkü karıncalar üzerine güzel bir kaynaktı ve karınca hobisiyle ilgilenen kişilerin Türkçe kaynaklara erişimini bir nebzede olsa sağlamış olduk. Gün gün üye sayısı ve güzel yorumları görünce iyi ki devam etmişiz diyorum. Hele ki forumda yardım etmek için nöbet tutar gibi bekleyen arkadaşları görünce saygı duruşuna geçiyorum :D :love:

Users who are viewing this thread

Üst Alt