Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Formicalar Hakkında Genel Soru

Arteres

Majör
31 Mar 2020
89
27
80
LV
0

4 formica kolonim var.(2 rufibarbis,2 fusca(?))
Bu 4 kraliçe işçilerini sorunsuz çıkardı hatta bir tanesi tek seferde yaklaşık 10 işçi çıkardı.
Ama şuan yumurtladıklarını göremiyorum işçiler çıktıktan sonra durdular.
Beslenmelerinde sorun yok fazlasıyla şekerli su ve protein alıyorlar.Yaklaşık 5 günde bir bakıyorum.
Acaba tekrar yumurtlaması için uzun bir süre bakmamam mı gerekiyor.

Benzer konular

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Ben ufak bi kutuyu outworld olarak düzenleyip test tüpünü içine koydum beslenmelerini dışarıda halledip test tüpünde hiç strese girmiyorlar daha çabuk çoğalıyor koloni

Arteres

Majör
31 Mar 2020
89
27
80
LV
0

Aynen beslerken kraliçeler çok huzursuz oluyor bende böyle yapabilirim.Bir de formicalarda galiba asitle intihar etme olayı oluyormuş strese girince.Daha güzel bir ortam hazırlayıp büyümelerine bakacağım.

Ömer say

Majör
6 Ağu 2020
134
23
75
LV
0

Aynen beslerken kraliçeler çok huzursuz oluyor bende böyle yapabilirim.Bir de formicalarda galiba asitle intihar etme olayı oluyormuş strese girince.Daha güzel bir ortam hazırlayıp büyümelerine bakacağım.
valla kardeş allah kolaylık versin formica sadece kendi deil sahibinide intihar ettirir

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

outworld yapmanı tavsiye ederim formicalar çok strese girerler çok bakmamaya çalış

Users who are viewing this thread

Üst Alt