Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Geniculata yavru sayısı

Benzer konular

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Kesin bişey yok örnek veriyorum 30 yumurtadan 20 si çürük çıkabilir sağı solu belli olmaz
Bende onu diorum ben daha 400 çıkan yavrudan 400 üründe sağlam olduğunu görmedim daha hiç görmedim diyen yalancıdır ilaki çürük çıkıyor 3de 1 ihtimal çürük çıkar iyi sağlıklı bir kokunda hemde siz tam sağlıklı bir kokon yetişdirdiginizden emin olun sonra hepsi çürükler degilmi bakarsınız tarantulagunlugutr arkadaşımızın dediği gibi belkide 400de 200 ü çürükler olucak nerden bileceksiniz mesela ben yaşadım 2 kere domi üretimi yaptım toplamda 1.de dürüst olayım buard ozamanlar ilk kokonumdu napıcagımı pek bilmiyordum bir kısmı sağlıklı cikdi bir kısmı çürük 2. Üretiminde çok sağlıklı bir kokondu yüzde 8 i çürük çıktı yani varsayım miktar dedim belli olmaz bu işler belkide kokonun çürüyecek nem tutmak koyduğun kap
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Umarım anlata bilişimciler mesela bende l2 domi var normal bir l4-5 arası domi ile aynı cesede çok ciddiyim

Users who are viewing this thread

Üst Alt