Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Giresunda erken saatlerde bulduğum karıncanın türü?

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Arkadaşlar bir gün önce o bölgedeki yuvalarda çok sayıda kanatlı karınca vardı bugün baktığımda ise tek tük kanatlı karınca kalmış. Kraliçe ararken resimde gördüğünüz karıncayı buldum. Bu hobiye yeni başladığım için ayırt edemiyorum. Sanırım kraliçe değil ama en azından türünü öğreneblir iyim? Bu bölgede çok fazla var bu türden.(Ayrıca resimde çıkmamış ama karıncanın abdomen kısında sarı renge yakın şeritler var.)

Ekli dosyalar

• IMG_20200622_102336.jpg
    IMG_20200622_102336.jpg
    773.6 KB · Görüntüleme: 185
  • Karınca.jpg
    Karınca.jpg
    328.8 KB · Görüntüleme: 182

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Arkadaşlar bir gün önce o bölgedeki yuvalarda çok sayıda kanatlı karınca vardı bugün baktığımda ise tek tük kanatlı karınca kalmış. Kraliçe ararken resimde gördüğünüz karıncayı buldum. Bu hobiye yeni başladığım için ayırt edemiyorum. Sanırım kraliçe değil ama en azından türünü öğreneblir iyim? Bu bölgede çok fazla var bu türden.(Ayrıca resimde çıkmamış ama karıncanın abdomen kısında sarı renge yakın şeritler var.)
İsci maalesef

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
353
91
185
Ödüller
2
LV
1

Camponotus gibi geldi işçi

Users who are viewing this thread

Üst Alt