Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Gp tarantulam yem yemiyor

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Gp tarantulam yem yemiyor aslında yiyor ama yemi attığımda sadece izliyor yemiyor gece un kurdunun kafasını ezip yaşam alanına atıyorum ancak öyle yiyor hayvan avlanma duygusunu kaybetmiş gibi sizce neden olabilir ?

Benzer konular

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Yaşam alanında bir sıkıntı yoksa canlı tok ya da kabuk döneminde olabilir. Doğru yorum yapmamız için bir fotoğraf bırakın.

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Yaşam alanında bir sıkıntı yoksa canlı tok ya da kabuk döneminde olabilir. Doğru yorum yapmamız için bir fotoğraf bırakın.
IMG-20231029-WA0005.jpg

Canlıya yeni yemleme yaptım abdomen durumu iyi ama 2 haftadır yemi umursamıyor un kurdunun kafasını ezip gece bıraktığımda anca öyle yiyor streste olduğunu düşünmüyorum canlı karanlık bi oda'da. Kaldığı oda sabah bile güneş görmüyor. @white

white

Yumurta
Deneyimli Hobici
4 Tem 2022
48
36
15
Ödüller
1
LV
1

Dediğiniz gibi abdomeni gayet iyi gözüküyor. Yaşam alanında da büyük bir sorun gözükmüyor. Torfu bir tık daha yükseltip havalandırma için kapağa ve yanlara biraz daha delik açmanızı öneririm. Torfu yükseltmeseniz de olabillir zaten kendisi yuvasını yapmış.

Users who are viewing this thread

Üst Alt