Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hamam böceği kaçışı

Ycibikk

Yumurta
30 Nis 2022
8
0
5
LV
0

Geckolarımı yan yana koyup markete gittim kapak açıktı ve orta boy 4 tane hamam böceği vardı döndüğümde 3 e düşmüştü kaçmasından şüpheleniyorum kaçarsa ne olur ne yapmalıyım

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Geckolarımı yan yana koyup markete gittim kapak açıktı ve orta boy 4 tane hamam böceği vardı döndüğümde 3 e düşmüştü kaçmasından şüpheleniyorum kaçarsa ne olur ne yapmalıyım
Kapağı neden açık bırakırsınız ki, kaçtıysada yapacak birşey yok evde belki şansınıza karşınıza çıkar.

3

3582

Misafir
Misafir Üye
Umarım hamile değildir hamiline vah haline Van'daki başkanı gibi evi ilaçlama zorunda kalabilirsin

DanqeR

Yumurta
26 Şub 2023
34
12
15
LV
0

birkaç gün sonra ne oldu ne olmadı bilgilendirirmisiniz. Umarım yumurtlamaz .

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

Evi Hamam Böceği Basabilir. Umarım Kapsülü Yoktur. Yakalama Oranın Az Bi Koseye Girmistir

Users who are viewing this thread

Üst Alt