Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hamam Böceği Vazelin?

• Konbuyu başlatan Mssr
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:08

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

tırmanma yeteneği olan hamam böceklerine vazelin kullanılıyor peki bu canlı tırmanmaya çalışınca vazelin olmuyormu bu canlıyıda petimize verince zehirlenmezmi

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

tırmanma yeteneği olan hamam böceklerine vazelin kullanılıyor peki bu canlı tırmanmaya çalışınca vazelin olmuyormu bu canlıyıda petimize verince zehirlenmezmi
Ben lobster ve madagascar hissinglere bariyer olarak zeytin yağı sürüyorum haftada bir tekrarlıyorum baya iş görüyor . Vazelin hakkında bilgim yok mağlesef

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Vazelini lobsterlar için kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım vazeline ek olarak gres yağı da kullanabilirsin çoğu hobici bu iki ürünü kullanıyor zehirlenme gibi bir durumla karşılaşmadım karşılaşana da denk gelmedim

Users who are viewing this thread

Üst Alt