Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Harpactira Pulchripes

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Merhaba dişi HP arıyorum elimde erişkin erkekler ve eşlediğim dişi var daha fazla canlı eşlemek için elinizde satmak istediğiniz dişi varsa ücreti+pay şeklinde anlaşabiliriz.

Ekli dosyalar

• IMG_20230225_153532.jpg
    IMG_20230225_153532.jpg
    248.1 KB · Görüntüleme: 158

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Konu sahibi arkadaş sadece alım için ilan açmış satmak için veya üretim raporu paylaşmamış .. siz doğmamış çocuğa don biçiyorsunuz şu an :)

@fantastikbizenci sizde tarantulalar kısmına çiftleşme ilgili günlük tutarsanız iyi olur mesala şu tarihte eşleşti şu tarihte kokon yaptı şu kadar gündür kokonla beraber vs vs :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Konu sahibi arkadaş sadece alım için ilan açmış satmak için veya üretim raporu paylaşmamış .. siz doğmamış çocuğa don biçiyorsunuz şu an :)

@fantastikbizenci sizde tarantulalar kısmına çiftleşme ilgili günlük tutarsanız iyi olur mesala şu tarihte eşleşti şu tarihte kokon yaptı şu kadar gündür kokonla beraber vs vs :)
+1 daha henüz ne kokon var ortada ne de sling var alım yapmaya çalışıyorsunuz üretim başarısız bile olabilir ilerde ama tabi umarım durum bu olmaz bol bol yavru alır arkadaş

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Kokonu gördüğüm anda üretim raporlarına tecrübelerimi kesinlikle yazacağım. Çiftleştirme esnasında diğer türlere nazaran farklı bir kaç tecrübe edindim eğer tam olarak işe yaramış ise güzel bir kaç tüyo olacak ilerde üretim deneyecek kişiler için.

Users who are viewing this thread

Üst Alt